Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Miért esnek le maguktól a...

Miért esnek le maguktól a tárgyak?

Figyelt kérdés
Tegnap este olvastam és arra lettem figyelmes, hogy a fürdőből olyan hangok hallatszódtak, mintha valaki konkrétan dührohamot kapott volna és szanaszét dobálta volna a tárgyakat. Először azt hittem egyik rokonom kelt fel és valami baja van. Bementem a fürdőbe, és egy csomót tárgyat szétdobálva találtam. Visszaraktam, de nem azért potyogtak le, mert rosszul voltak felrakva és az volgt még benne az érdekes, hogy lehetetlen volt, hogy olyan szögben landoljanak. Biztos, hogy nem az egyik családtagom volt, utánajártam.

2014. jún. 9. 08:51
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is volt ilyesmi többször. Szögre akasztott ruhakefe a fürdőszobában úgy esett le, hogy a szög felfele állt a falból, tehát csak "leugrani" tudott róla. És kis dísztárgyak is estek le úgy, hogy ami elé volt téve az nem esett le, csak a mögötte levő "leugrott" és messzire esett nagy erővel, de nem tört össze. Mástól is hallottam hasonlót, tényleg furcsa és eléggé hihetetlen.
2014. jún. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
25%
Ez megmagyarázza azt, hogy mit kerestek japán űrhajósok a spájzban.
2014. jún. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem szellemek...vagy ilyesmi. Mert maguktól nem esnek le csak úgy a tárgyak. Kivéve ha valaki alvajáró a házban, és nem is emlékszik rá, hogy járt a fürdőben, és mire te bementél ő éppen ki ment. Szobacica vagy kutya nincs? Ők is lehettek. Vagy enyhébb földrengés, amit ti észre sem vettetek, de azt nem hinném. Más tippem nincs :)
2014. jún. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
A családból nem foglalkozik/foglalkozott valaki jóslással, kártyavetéssel, reikivel, ilyesmivel esetleg (vagy kipróbált poénból, kíváncsiságból elment ilyen emberhez)? Esetleg csak érdeklődni kezdett természetfeletti dolgok iránt, beszerzett valami érdekes olvasmányt...?
2014. jún. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Nincs kutyánk és macskánk. És ahonnan leesttek a tárrgyak, oda nem tudnának felmászni. Nálunk sok érdekes dolog történt amúgy is. És igen, van olyan, aki érdeklődik a mágia és ezotéria iránt. Én. De nem szoktam fekete mágiával foglalkozni. Néha jósoltam. Meg van párr ilyen témájú könyvem, ennyi.
2014. jún. 10. 16:14
 6/21 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, és arról mit gondolsz, miért kérdeztem rögtön ezt?
2014. jún. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
És olyan könyved is van, amit úgy hívnak hogy Szentírás, avagy Biblia?
2014. jún. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
És milyen mágia az, amivel foglalkozol (szerinted)?
2014. jún. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Én az 1-es vagyok, nálunk senki nem foglalkozni ilyen dolgokkal, nem is érdeklődik, sőt biblia sincs, teljesen normális hétköznapi emberek vagyunk akik nem hisznek mágiában és ilyesmiben, de a tárgyak mégis leestek.
2014. jún. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Semmilyen mágiával nem foglalkozom. Se fehér, se fekete mágiával. Szóval, nem én tehetek róla, ha erre akarsz kilyukadni. Az a sok érdekes dolog nem mindennapos történés, és már a megszületésem előtt is volt, csak azokat rokonok mesélték. És nincs itthon Biblia, mert éppenséggel nem vagyunk hívők. Szerintem az, hogy vannak könyveim, amik paranormális témákkal foglalkoznak, azzal semmi gond nincs. ÉRdekel, úgy, mint a jóslás is, ennyi. Épp az olvasott dolgok alapján kezdtem volna megint úgy gondolni ezekre, hogy valószìnűleg minden megmagyarázható racionálisan, amikor ez történt. :D
2014. jún. 10. 18:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!