Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Digitális filmel nem lehet...

Digitális filmel nem lehet szellemeket felvenni? Igaz, hogy a negatív energiákat nem rögzíti a digitális technika?

Figyelt kérdés

A rejtélyes tőrténetek c. sorozatban [link] egy kárpátok mágusa vagy hasonló nevű szőke boszorkány hölgy egy szellem tőrténet elemzése után - amibe az volt, hogy a digitális video nem rögzítette a szellemeket, csak az ósdi fényképező - elmondta, hogy tudni kell, hogy digitális technikával nem lehet rögzíteni a szellemeket és más asztrállényt, ezt elemi fizikai ismeretekkel rendelkezők számára evidens, mivel az a negatív energiákat nem képes rögzíteni, csak az optikai régi típusú fényképező. Ezért nem rögzíthető digitális kamerán szellem, ufó stb. Mivel ezek negatív (nem látható) energiákon vannak.


Nem akarok ehhez hozzáfűzni semmit, mert nem akarokm a lényegét elhomályosítani, amit most sem értek, ezért kérem, hogy magyarázd el nekem. Nem értem milyen fizikában közismert dologról van szó, viszont lehet Így magyarázható az, hogy a digitális mobilok világában miért van ilyen kevés szellem, ufó video ?


2014. júl. 9. 16:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

LoL.

Valamire mindig fogni kell ugye a bizonyítékok hiányát.

2014. júl. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
szerintem ez hülyeség én digitális fényképezőgéppel fotóztam már szellemet (és nem a kis fehér pöttyökre gondolok bár azt is) direkt e célra vittem ki magammal este mindenszentekkor a temetőbe
2014. júl. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nagyon ügyes fiú vagy.
2014. júl. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem a digitàlis kameràkkal van baj , hanem az emberekkel.

Nem tisztelik a szellemvilàgot .

Ameddig nem tisztelik és nem szeretik őket ,addig nem is nagyon mutodatjàk magukat.

Tiszta szìvvel kell feléjük fordulni és van egy varàzsszó , ami ìgy hangzik KÉRLEK!!! Ugye nem is olyan nehéz vagy talàn nem is olyan könnyű?

A kérlek szót nem nehéz kimondani a màsik része màr nehezebb ,de nem lehetetlen.Hidd el nekem , ha valakit érdemesnek talàlnak rá annak megmutatjàk magukat.

2014. júl. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy mindig csak a hülyéknek mutatják meg magukat ezek a természetfeletti dógok.
2014. júl. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

2-es vagyok

utolsó hmmm de érdekes nem is ismersz egy általam látott mondatomból konkrétan lehülyéztél...akkor ki a hülye?! bocsánat te ostoba vagy mert alaptalan következtetéseket vonsz le egy olyan emberről...nem is ragozom úgy se értenéd meg :))

2014. júl. 10. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A normál digitális fényképezőgépeket, videokamerákat és mobiltelefonokat jellemzően az emberi szem által látott fény hullámhoz tartományra lövik be.


A képérzékelőjük ennél valamivel szélesebb tartományt is képes látni (az ultraibolya, és infravörös felé), de ezeket beépített szűrőkkel levágják, különben az összes fotó a valóságtól elrugaszkodott színekben jelenne meg.


Egy-két speciális géppel lehetséges az ultraibolya, vagy infra tartomány egy részének megörökítése is. Ezeket tudományos vizsgálatokhoz, asztrofotóhoz használják többnyire. Komolyabb barkácsolással házilag is átalakíthatók, de egy boltból kihozott átlag fényképező csak azt látja, amit a szemünk.


Negatív energiákat, más dimenziókat nem érzékelnek. A fényképeken szellemként látott dolgok általában optikai hibák, tükröződések, becsillanások, odaképzelt alakzatok, vagy hamisítások.


A "boszorkány hölgy" jó eséllyel kamuzott.

2014. júl. 10. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Érdekes az enyém digitális és mégis szinte az össes fotómon rajta vannak.

Már voltam a képekkel szakembernél is és ők is döbbenetesnek tartják.

Ezekbe a képekbe nem kell belenézni vagy beleképzelni semmit sem, mert szinte csak ők vannak rajta.

2014. júl. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
De itt már persze nem osztod meg a fotóidat.
2014. júl. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem:),de az ajtóm nyitva van bárkinek!!!!:)
2014. júl. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!