Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Nyíregyházán koven (lent)?

Nyíregyházán koven (lent)?

Figyelt kérdés
már elég régóta tanulmányozom a mágia ösvényeit részben magamtól részben még nagymamámtól tudok amit tudok, lehet kérdésem nevetségesen hathat főleg ezen az oldalon de elérkezettnek láttam az idejét hogy felkutassak egy kovent szinte érzem a hívását sajnos nem találtam más módszert ez itt üzenek nektek Boszorkány társaim ha látjátok kérlek írjatok szívesen csatlakoznék hozzátok...

2014. júl. 15. 21:37
 1/8 anonim válasza:
mit érzel ?
2014. júl. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Jaj olyan jót nevettem :D Főleg az utolsó mondaton :D
2014. júl. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Valószanüleg nem az ennyiméhez hasonló választ vársz,de annyit már Te is tudsz ,

Semmi sem véletlen!

Lebeszélnélek minden spirituális,ezoterikus,mágia ténykedésről .

Én 15-évig ezzel foglalkoztam és Tv-és betelefonálós jósoktól jóval magasabb,szinten műveltem.

Miért is szeretnél ezzel foglalkozni? Mert menő, mert tele vannak a Tv-ék,a Mozi ilyen jellegű filmekkel. Mert valami célod van,amit úgy gondolsz mással nem tudod megvalósítani.

Mert kíváncsi vagy mire is lennél képes.

Tudod-e milyen árat kell fizetned,mit kockáztatsz?

A tények

Ezotéria,spiritizmus,mágia sokaknak lelki, szellemi támaszt megnyugvást ad.

Amíg nem értjük meg, nem vesszük tudomásul mindezek ki által közvetett,közvetlen módon , milyen valós célt szolgálva került a történelem során az emberiséghez, addig görcsösen ragaszkodni fognak hozzá – sajnos .

Nagy különbség van a jóslás és a prófétálás között. A jóslás, mágia során démonok,istentelen szellemi lények által vagy becsatornázva. Amikor a mágus elhunyt rokonnal veszi fel a kapcsolatot ,akkor valójában egy rafinált démontól kapja az infót,aki persze sokkal okosabb, tájékozottabb,mint a mágus és szegény kuncsaft el is hiszi,hogy a kedves rokon volt ott.

Már eleve nagy sansza van sokunknak ,hogy apai vagy anyai ágon rontást,átkot örököltünk, amik démoni kötelékek formájában terhel minket. A jóslás,mágia útján szintén remek démoni kötelékekre tehetünk szert.



Ésa. 5,20)

Jaj azoknak, a kik a gonoszt jónak mondják és a jót gonosznak; a kik a sötétséget világossággá s a világosságot sötétséggé teszik, és teszik a keserűt édessé, s az édest keserűvé!


A legtöbb információ Egy Igaz Élő Istennel ’’ titkaival,, kapcsolatban Sátán(el)-nek volt.

Ma több névvel is illetik ördög,Lucifer stb. a lényeg a mágiát Ő jutatta el az emberiséghez a lázadása okán. Azt hirdeti nincs szükség az isteni megváltási tervre ,Te saját magad is megvilágosodhat,megválthatod magad és istenné válhatsz mágia,spirituális,ezotéria különböző technikáival-persze azért előtte imád őt és szolgáld !

A sok hazugsága van az egyik,hogy isten a tudását „”titkait,, nem akarja megosztani az emberekkel,de majd Ő átadj anekünk.Szerencsére isten elég okos ahhoz hogy nem elrejti,hanem aki tisztátalan,hamis módon akar eljutni hozzá, az tévúton jár.


( Máté 16:19 )

És néked adom a mennyek országának kulcsait; és a mit megkötsz a földön, a mennyekben is kötve lészen; és a mit megoldasz a földön, a mennyekben is oldva lészen.


Ő isten majma olyanná akar válni ,mint Isten.Ő vádló ,gondolatok érzések útján ( ezek is lesznek majd a démoni belépési pontok ) vádol téged pl. lelki frusztrációk,önértékelési hibák,depresszió. Vádol( megkísért,hogy hibát kövess el) Isten előtt ,erre kapott engedélyt Ő e Világ ura.


Ha tudatos vagy és úgy mond a Szent szellem betakar ,akkor elmondhatod

„nagyobb az, aki bennetek van, mint az, aki e világban van.” 1 (Jn. 4,4 )


Jézussal kapcsolatban is mondják esszénusok tanították ,pártus herceg volt, járt Angliában és tanult a druida papoktól ,tehát tanult mágiát-ez nem lehet igaz.

Mivel kijelentette ’’Én és az Atya egyek vagyunk,, nem hinném bárki mástól szüksége lett volna okításra.


Google-ból letölthetőek:

Peter J. Horrobin – gyógyulás és szabadulás,DÉMONI BELÉPÉSI pontok

BILL SUBRITZKY- SZABADULÁS A DÉMONOKTÓL


Nefilim-démon

[link]


Akiknek a feltöltéseit érdemes végig hallgatnod

YouTube:

CoronitaClassics - Vágatlan

RevealHiddenReality

TheTruthLiberatesU

2014. júl. 16. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

ahogy említettem nagymamámtól tanultam de sajnos idejekorán eltávozott és nem tudott tovább tanítani és mégpedig mert az érzem ez az utam ez vallásom és a családom...remélem kielégítő volt a válaszom, nem szeretnék ide írni sem veszekedni ha a célszemély meglátta azt amit írtam majd megtalálja a módját hogy üzenjen.

Köszönöm szépen

2014. júl. 16. 00:36
 5/8 anonim ***** válasza:

Drága én értelek !

Nálam is családi vonalon jött minden .

Minden tiszteletem a kedves Nagymamádé ,DE Nem jó út akkor sem.

Én is örököltem, nem tanultam soha sehol, csak önmagamat fejlesztettem egyedül.


"Mikor te bemégy arra a földre, amelyet az Úr, a te Istened ád néked, ne tanulj cselekedni azoknak a népeknek utálatosságai szerint. Ne találtassék te közötted, aki a fiát vagy leányát átvigye a tűzön, se jövendőmondó, se igéző, se jegymagyarázó, se varázsló; se bűbájos, se ördöngösöktől tudakozódó, se titokfejtő, se halottidéző. Mert mind utálja az Úr, aki ezeket míveli, és az ilyen utálatosságokért űzi ki őket az Úr, a te Istened te előtted. Tökéletes légy az Úrral, a Te Isteneddel! Mert ezek a nemzetek, akiket te elűzesz, igézőkre és jövendőmondókra hallgatnak; de tenéked nem engedett ilyet az Úr, a te Istened." (5 Mózes 18:9-14)


Egyik hazugság: van fekete és fehér mágia,csak a szándék különbözteti meg őket,ezért a fehér jó-Ez sem Igaz! Mert akármilyen színű az bizony mágia.


Az okkultizmus,spiritizmus,ezotéria divatba jött.

Tehát széles skálája van a démoni megszállottság,kötelékek lehetséges tüneteinek, úgymint az olyan testi romlás, ami nem tudható be semmilyen valóságos élettani problémának; személyiségbeli változás, mint például depresszió vagy agresszivitás; természetfeletti erő; szerénytelenség; antiszociális viselkedésmód; és talán a természetes úton nem megszerezhető információk megosztásának képessége. Fontos megjegyezni, hogy a legtöbb — ha nem az összes — esetben ezeknek a jellemvonásoknak lehet más magyarázata is, tehát nem szabad minden depressziós vagy epilepsziás egyént megszállottnak tekinteni. Másrészről, a nyugati kultúrákban nem veszik elég komolyan a Sátán emberek életében végzett munkáját.


Az a Fő probléma nem érted az Egy Igaz Élő Isten Rend-szerét. Nem a babiloni-jezsuita-judea-keresztény hazugságokat,megspékelve az illuminátussal,és min ezt a Vatikán által tálalva,HANEM az Igazságot !


A Teremtő Isten Jó fej volt mert kaptál szabad akaratot( ami az angyaloknak sincs), és ezt mondja : ( Máté Evangyélioma 8) ’’ Eredj el, és legyen néked a te hited szerint ,,


Te kiben és miben akarsz hinni?

Amúgy a te dolgod,tégy mit akarsz.

2014. júl. 16. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos Nyíregyházán nem tudok kovent, Budapesten tudok egynek a létezéséről, illetve van egy csoport akik nyílt szertartásokat is szoktam tartani.


Esetleg próbálkozz meg fórumokon, hátha ott előbb találsz hozzád közelebb lakó csoportot!


(Miért kell minden egyes ilyen kérdéshez Biblia idézetekkel dobálózni? Ha nem tudtok tanácsot adni ne válaszoljatok, ennyire fáj nektek hogy mi másban hiszünk, vagy csak szimplán jó érzés...?)

2014. júl. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#3


Ha valaki megérti és megtapasztalja a földi lét célját és értelmét az a saját javára tudja használni a mágiát és mások ellen sosem fordítja.


Ha nincs megértés akkor csak életének hintáját lendíti vele magasabbra, hogy aztán még mélyebbre zuhanjon vissza.

2014. júl. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonimus2000 válasza:

Értem a felháborodott válaszolót, de a boszorkányok filozófiája is kimondja:

1.Árthat ez a tettem bárki másnak ?

2. 3x jó 3x rossz

Ha tényleg ott lenne a sátán, miért is munkálkodna jót ?

Mágia az mágia, ez igaz, azzal foglalkozzon a mágus és a boszorkány.

A jós meg maradjon a jósolásnál.

Aki igazi boszorkány, az nemfog keresztény dolgokkal dobálózni.! Ez mint pusztán csak energia, és igenis te döntöd el, hogy jó lesz-e az energia ,,görcs,, vagy rossz! Ha te ilyen sokáig munkálkodtál benne drágám, ugyan miért is dobálózol bibliai idézetekkel ?;))

2017. ápr. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!