Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerintetek megeri Villas...

Ciklon112233 kérdése:

Szerintetek megeri Villas Bela angyalkommunikacios tanfolyaman reszt venni (vagy akarmelyiken)?

Figyelt kérdés
Volt olyan aki reszt vett ezen?Es mit tapasztalt?Megeri?Csak mert lattam jopar eloadasat..
2014. szept. 13. 16:24
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Persze, ha sok felesleges penzed van, nyugodtan jarj. Angyalokkal kommunikalni ugyan sosem fogsz (mivel ugye nem leteznek), de legalabb megprobaltad, meg hat a sarlatan urnak is etetni kell a kiscsaladot...
2014. szept. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
44%

MEG!

Neki...

2014. szept. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én inkább Késes Rozit vagy Kanalas Jocit ajánlom.
2014. szept. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem hiteles tanító, csak a szereplésért és egójának építéséért csinálja az egészet, tipikus torokcsakratúlműködés. Találsz jobb, hitelesebb, tisztább szándékú tanítókat.
2014. szept. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mint pl.?
2014. szept. 14. 17:33
 6/7 anonim ***** válasza:
Én voltam.Szerintem nem de ez az én véleményem.Egyszer kétszer használtam amiket mondott ,de nem az volt amire számítottam.Lehet,hogy nagyobb kitartás kellett volna hozzá,meg több hit.Én teljesen spirituális embernek mondom magam ,de ez semmi nem volt számomra. :(
2014. szept. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
54%
ugyanmár kérlek. Villás--nekem már az is elmond mindent hogy mi a neve. az ördögnek van vasvillája. nem ajánlom igaza van az egyik itt írónak, hogy hiteltelen és csak a saját egóját akarja építeni ez által. ez nagyon látszik rajta és az előadásain. jót nevettem amikor az egyikben azt fejtegette, hogy Mózesnek 40 napba telt amire leközölte az úr a 10 parancsolatot, de a földet megalkotta 7 nap alatt.lényegében egy hülye idiótának akarja beállítani Mózest. holott ő volt az egyetlen az igazán nagy próféták közül aki fizikálisan is találkozhatott az úrral. mert sem jézus sem mohamed nem láthatta fizikálisan....és akkor ez a villás béla akarja leosztani mózest???hát ki ez az ember hozzá képest. na kerüljenek el jó messzire az ilyen magukat spirituális mesternek meg tanítónak mondó önjelölt sz...háziak
2014. szept. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!