Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Valaki felhomályosítana, mi...

Valaki felhomályosítana, mi történhet, ha vért használunk mágiánál, kötésnél?

Figyelt kérdés
A saját véremről van szó bájitaba keverve. Ne szidjatok, de félek, hogy elronthattam valamit..
2014. szept. 30. 19:26
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Ez kevés információ. Pontosan mit csináltál? Ha nagyon elrontottad akkor jó esetben semmi sem történik. Rosszabb esetben meghívtál vacsorára valamit, ami nem fog elmenni.
2014. szept. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Nem hiszem el hogy képes vagy a véredet ilyesmire pazarolni. Inkább adj vért, az hasznosabb.
2014. szept. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Gyógynövényes szerelmi bájital volt :/ Meg bevonzás, de amiatt nem aggódok.
2014. szept. 30. 19:31
 4/22 A kérdező kommentje:

Szoktam vért adni egyébként :)

Csak pár cseppről van szó.

2014. szept. 30. 19:33
 5/22 A kérdező kommentje:
Fiatal kis naiv voltam, csak most gondolkodtam el, hogy ennek milyen hatása is lehetett/lehet.
2014. szept. 30. 19:34
 6/22 anonim ***** válasza:

"Gyógynövényes szerelmi bájital volt :/ Meg bevonzás, de amiatt nem aggódok."


Nem is kell. Bájital ilyesmire nem működik, tulajdonképpen nem is létezik. Viszont jó lenne tudni készítés közben mit csináltál. Ha semmit, akkor csak elpazaroltál néhány dolgot.

2014. szept. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Növő hold péntek volt. Bort használtam. Nem kántáltam semmit, csak arra gondoltam mit szeretnék, meg mécsest gyújtottam.

Bevonzásnál mécsest használtam, az illető haját égettem, és őrá koncentráltam, meg azokra a dolgokra, amiket szeretnék. Néha le is írtam.

2014. szept. 30. 19:40
 8/22 anonim ***** válasza:
Akkor nagyjából semmi. Se jó, se rossz értelemben. Ha megmagyarázhatatlan kötődést érzel az illető iránt, akkor az lehet mellékhatás.
2014. szept. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Az illetőt "megkaptam", csak néha elgondolkodom szeret -e, vagy csak kötôdik hozzám.

Én szeretem, de valami plusz, megmagyarázhatatlan kötôdést is érzek.

2014. szept. 30. 19:49
 10/22 anonim ***** válasza:
Akkor azt hiszem ezt meg is válaszoltad magadnak.
2014. szept. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!