Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szegeden hol tudok pentagramos...

Szegeden hol tudok pentagramos/pentagrammás nyakláncot venni?

Figyelt kérdés
Nekem jöhetnek akár ilyen metal boltok is, a lényeg, hogy egy sima, fordított pentagramos nyakláncot találjak.

2014. nov. 7. 12:01
 1/9 anonim ***** válasza:
<^> Én vágok neked egyet tüzes vasból. Minek az neked?
2014. nov. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát ha a keresztények kereszttel járnak a nyakukban, akkor én is akkor érzem magam "szabadnak", ha felvállalhatom a vallási irányultságomat.
2014. nov. 7. 12:59
 3/9 anonim ***** válasza:
26%

<^> Inkább javuljál meg, mert elvisz az Ördög.

http://www.youtube.com/watch?v=ceZpsUWJSJU

2014. nov. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Szegeden belül nem tudok, de én a Bőregértől szoktam ilyesmiket rendelni. Szegedre mindig 2-3 nap volt a szállítás. Amúgy nem csak a keresztények hordanak keresztet. Én sem vagyok az, de hordom, mert szeretem, akitől kaptam.
2014. nov. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

"<^>" (bármit is jelentsen ez): Miért feltételez, hogy valami kretén óvodás vagyok, akivel ilyen lekezelően kell beszélni és nem tudja mit csinál? Egyáltalán minek kommentelsz, ha nem a kérdésre válaszolsz?


#4: A bőregéren sajnos nincs fenn (fordított) pentagrammos nyaklánc, de azért köszönöm!

2014. nov. 7. 19:12
 6/9 A kérdező kommentje:

*ed


#4: Ja és tudom, hogy nem csak ők hordják, pentagrammosat sem csak Sátánisták hordanak, csak mivel nálam vallási szempontból lenne, ezért a másik oldalról is ezt mondtam.

2014. nov. 7. 19:15
 7/9 anonim válasza:
4-es vagyok. Dark Shop? Am a Bőregér rendelésre is beszerez elvileg, tehát egy mailt megér a dolog :) Régen volt Szegeden is, de az tudtommal bezárt évekkel ezelőtt.
2014. nov. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Dark Shop-on van fenn, köszönöm szépen! :)
2014. nov. 9. 16:15
 9/9 anonim ***** válasza:

A pentagram sem a csúcsára ,sem a talpára állítva nem fog megvédeni semmitől.

Az igazi keresztények nem hordanak keresztet,mert ismerik az igazságot a világot irányító hármas vallásról . ’’Az igazság szabaddá tesz,,

Valójában nincsenek vallások csak igazság van !

Nincs szükség semmilyen jelképre,amulettre,mágiára,mert a szellemi,lelki, megvilágosodás, tudás ami szükségeltetik

2014. nov. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!