Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Sátánisták megátkoztak, mert...

Sátánisták megátkoztak, mert egyikük hiúságába gázoltam, és megharagudtak. Tényleg csak kamu az átok? 22F

Figyelt kérdés

Nem feketében járó tinikről van szó, hanem eléggé értelmes felnőtt emberekről (leszámítva, hogy ilyennel foglalkoznak), akik komolyan űzik ezt, és nagytudásúak a vallások, mitológia, ezotéria, okkultizmus terén. Ha tényleg hülyeség lenne, akkor nem ásnák bele magukat a témába.


A hangpostára mondtak rá egy olyan szöveget, ami számomra nem ismert nyelven volt, nem hasonlított egyikre sem. (Talán valami holt nyelv?) De ahogy mondta, az a hangsúlyozás, az valami hátborzongató volt, kivert tőle a víz. És mondták előtte, hogy a telefonon majd vár valami.



2014. dec. 23. 05:00
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem. De ha félni kezdesz tőle, megátkozod te magadat. Egy átokhoz nem kell halandzsázni semmit a célpontnak, ez csak félelemkeltés.
2014. dec. 23. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy ezenkívül csináltak-e mást is. Nevem, születési dátumom megvan, és képet is szerezhetnek Facebook-ról. Tudom, hogy nem szabad ilyenkor félni, mert azzal is csak jobban utat engedek a negatív dolgoknak, csak inkább óvatos akarok lenni, meg képben lenni, hogy mi is történt tulajdonképpen, és mi lehet a hatása. Azt olvastam, hogy ha az emberben nincs az átkozóéhoz hasonló rezonancia, ami venni tudná az adást (hasonló hasonlót vonz alapon), akkor nem tud hatni az átok. Csak hát senki sem 100%-ig patyolat tiszta lelkű, én sem.
2014. dec. 23. 05:22
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére a legtöbb ember csak nagyon kis kaliberű átkokat tud kreálni. Azokat akár tagadással vagy kisebb védelmekkel is elkerülheted. Mivel nem tudjuk kikről beszélsz és mit csináltak, te magad pedig láthatóan nem tudsz védekezni, ezért szükséges lenne plusz információ. De ha ennyire teátrálisan adták elő, jó nagy eséllyel kamu.
2014. dec. 23. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Hogy működnek a kisebb védelmek és a tagadás? A társaságuk nevét nem ismerem (azt sem tudom, nevezik-e valahogy magukat), egy barátom révén ismertem meg őket, aki szintén foglalkozik ilyesmivel, de csak kezdőbb szinten. És egy beszélgetés alkalmával leszóltam valamit, nem tudtam, hogy egyikük személyesen érintve van a dologban, mert csak általánosságban beszéltem. Mérges lett, hiába kértem bocsánatot, elvakult dühöt éreztem csak felőle. Az üzenet az csak 1-2 mondat volt, nem kiabált vagy ilyesmi, csak olyan kérlelhetetlen, ellentmondást nem tűrő erő, határozottság sugárzott belőle.
2014. dec. 23. 05:42
 5/27 anonim ***** válasza:
48%

"...egy barátom révén ismertem meg őket..."

Végre találtál egy igaz barátot, aki ahelyett, hogy megmagyarázna valamit, megátkoztat mással.

Ezzel máris nyertél, mert ha marad ez a személy a barátod, nem lesz szükséged ellenségre!

2014. dec. 23. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Mit kellene megmagyaráznia? És miért átkoztatott meg? Neki semmi köze az egészhez, csupán annyi, hogy ő előbb ismerte meg a társaságot, mint én, ezért írtam, hogy az ő révén találkoztam velük, egy véletlen folytán (tehát nem én kerestem direkt egy sátánista társaságot). De akkor inkább csak ismerőst írok barát helyett, az jobban megállja a helyét. Te sok kérdésben próbálsz okoskodni, de legtöbb esetben nem írsz túl okosakat, ne is haragudj.
2014. dec. 23. 08:22
 7/27 Legoman ***** válasza:
87%

Nem tudni biztosra, hogy megátkoztak-e vagy sem. Mert például, én észreveszem, ha valami nem stimmel velem. Olyankor koncentrálok, és kiderül, hogy átok-e vagy sem.

Vannak spirituális védelmek, amiket, ha használsz visszaverheted a támadásokat. Biztonság kedvéért, csináld meg őket.

Leírom őket privátban, mert kicsit hosszú. :)

2014. dec. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
51%
Okkultizmus, satanizmus, atkok... ember, 20 eves vagy, elvileg vegigjartal egy kozepiskolat, es ez lett az eredmenye? Erdemes volt beled invesztalni, az mar biztos...
2014. dec. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem kezdheted ásni a saját sírodat.
2014. dec. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Köszi Legoman!


És a 80%-os válaszolónak is köszönöm!


:)

2014. dec. 23. 08:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!