Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mi a módja a természetfeletti,...

Amarexy92 kérdése:

Mi a módja a természetfeletti, szemmel láthatò megnyilvánításának? Szilárd az ISTEN és a természetfelettibe vetett hitem, de eddig még nem láttam. (Pár kisebb furcsaságot leszámítva)

Figyelt kérdés
Aki nem hisz a természetfelettiben, màgiàban az ne írjon fölöslegesen csak azért, hogy kinyilvánítsa szokàsos tudatlansàgból adódó szkepticizmusàt vagy unalmàt. Köszi.

2015. jan. 3. 09:33
 1/10 anonim ***** válasza:

Hogy láthatod a láthatatlant?

Hogy érinted meg az érinthetetlent?

Hogy tudod azt, amiről nem tudhatsz?

Hogy hihetsz olyanban, ami nincs?

2015. jan. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem az a babonás, aki hisz a manókban, hanem az, aki azt képzeli, hogy szabad szemmel láthatók.

Popper Péter

2015. jan. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem kell megnyilvánítani, megnyilvánul az magától is. Inkább azzal kezdj valamit, hogy mindezt érzékelni tudd.
2015. jan. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ez nem cél hanem eredmény ami annak az eredménye,hogy kinyílt a harmadik szemed ami csakis úgy történik meg,hogy fejleszted magad fokozatosan.


Ajánlom Az igazi beavatás útja című könyvet!(Ha érdekelnek ezek a dolgok)

2015. jan. 4. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha Istent és a természetfelettit látni akarod, már nem hiszel bennük, hiszen a kétely, a kiváncsiság, a bizonyosság akarása megnyilvánul!

.

Hinni: feltétel nélkül elfogadni valamit.

2015. jan. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az eddigi vàlaszokat. Köszi a könyvajànlàst. Utolsónak: nem arról van szó, hogy megingodt a hitem. Az eléggé szilàrd, stabil làbakon àll, nem szàmit többiek, hogy próbàlnak kibillenteni. Persze nem zàrok ki semmilyen szemléletet, hitvilàgot, ha netàn valamiben meg is tud gyözni valós, érthetö, stabil érvekkel, az nem vàltoztat az alap hitemen, esetleg picit korrigàl rajta... Viszont nagyon bonyolúlt, különc, "megérthetetlen" személyiség vagyok, hogy nagyon szükségem van a megtapasztalàsàra, még a testi halàlom elött. Ezért, kérlek akinek van elméleti infója azt is megköszönöm, de gyakorlati, tapasztalt dolgokra is szükségem van. Köszi
2015. jan. 4. 16:18
 7/10 anonim ***** válasza:

| A Biblia azt írja: Íme, élt egy ember Jeruzsálemben,

| akinek Simeon volt a neve. Igaz és kegyes ember volt,

| várta Izráel vigasztalását, és a Szent Szellem volt

| rajta. Azt a kijelentést kapta a Szent Szellemtől, hogy

| nem hal meg addig, amíg meg nem látja az Úr Krisztusát.

| A Szellem indítására elment a templomba, és amikor a

| gyermek Jézust bevitték szülei, hogy eleget tegyenek a

| törvény előírásainak, akkor karjába vette, áldotta az

| Istent, és ezt mondta: »Most bocsátod el, Uram, szolgádat

| beszéded szerint békességgel, mert meglátták szemeim

| üdvösségedet.«" (Lukács 2:25-30).


[link]

2015. jan. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Két lehetőséged van. Vagy te nyilvánulsz meg a lelki síkon, vagy Isten nyilvánul meg a fizikai síkon... a kedvedért...

Keresd Magad fent, vagy Isten lábnyomát itt lent!

2015. jan. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Gyakorlatra, és tapasztalatra van szükséged - ezt írod. Ez maga a karma.

Pont akkor fogsz megszabadulni a karmádtól, amikor megtalálod itt, az anyagban, a tapasztalhatóban is Istent.

2015. jan. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
inel tavolabb nezel annal homalyosabban latsz, a bizonyitek hianya nem a hian bizonyiteka, gondolkodj el azon menyi esely lett volna kialakulnia a vilagunknak , benne a foldunknek,es foldunkon te is megjelenj...Szerinted ez veletlen? En fizikailag nem vagyok kepes erzekelni semmi termeszetfeletit, de hogy csak ranezesre meg tudom mondani hogy egy ember milyen gondolkodasa,az eletvitele es a spiritualis ereje mekkora, szerintem az mar termeszet feletti.
2015. jan. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!