Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Igaz, hogy lehetséges rontást...

Igaz, hogy lehetséges rontást tenni más emberre?

Figyelt kérdés
Sok negatív dolog történt velem aztán végül elmentem egy jósnőhöz. Mindent elmondott az életemről és ő sem értette mi az oka a sok negativumnak, végül kiderült hogy a volt anyósom gyűlöl, és olyan erősen hogy ezáltal rontást tett rám ezért nem lehetek boldog. Elvileg most leveszik rolam, ti hisztek ebben?? (anyósomból simán kinézem)
2010. febr. 5. 22:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A jósnőd gondolom sok pénzt kér ezért a hazugságért? Semmi hatása nem lesz.Senkire nem lehet rontást tenni.,így levenni sem.Az egész szemfényvesztés csupán.
2010. febr. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez baromság, így meg is mondta kerek perec hogy anyósod rontást tett rád? Kész röhej mivel próbálják már lehúzni az embereket... ne dőlj be ilyeneknek. Pozitív hozzáállással változtathatsz az életeden. Ahhoz csak te kellesz meg az akaratod. Ebbe semmi hókuszpókusz nincs.
2010. febr. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet
2010. febr. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Becsszó, ha tőlem kérdezted volna, én is az anyósodat lőttem volna be mindenféle lelki vandalizmus kizárólagos urának. Boldog meg azért nem lehetsz, mert azt hiszed, hogy kell hozzá bármi is.
2010. febr. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Tavaly előtt jósoltattam egy évre, direkt felírtam mi fog belőle megvalósulni. A jósnő egy dologban borzasztó nagyot tévedett, de többe is!!! - Az eset: Lefog égni xy nyomda, amit valami tűzgolyó okoz. És mit ád isten sajnos szeptemberben a legutolsó nyári viharból lecsapott a villám, de nem a nyomdára, hanem a szembe lévő szomszédunk házába!Azért nem mindegy hogy bilibe, vagy mellé pisilünk!
2010. febr. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
JÓSLÁS, HOROSZKÓP, VARÁZSLAT, EZEK MIND NEM LÉTEZNEK. Ezért nem halad sehová ez az ország, mert az emberek akkora barmok, hogy hisznek az ilyen mesékben, az isten szerelmére hagyjátok már ezt a sok humbugot, ilyen dolgok nem léteznek fogjátok már fel.
2010. febr. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Oda sorolhatnánk a politikát is. Az ok egyszerű: a magasabb erőkre áttolt felelősség.
2010. febr. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

a kineziológusok is üzletemberek

egyébként inkább egyetemet végzett szakemberhez menj, pszichológushoz. egészen biztos, hogy sokat fog segíteni, bár ő is sok pénzt fog legombolni rólad.

2010. febr. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha elhiszed magadnak, hogy szerencsétlen vagy, akkor az is leszel.
2010. febr. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Legutolsó 100 százalékig igazad van!
2010. febr. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!