Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan lehet rontast, atkot...

Hogyan lehet rontast, atkot leszedni?

Figyelt kérdés
Ha lehet mellozzuk a vicces valaszokat. Hogy mennyire vagyok ketsegbeesve, az jelzi hogy itt kerdezoskodom.

2015. jan. 21. 03:41
 1/9 anonim ***** válasza:
2015. jan. 21. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szegeny 66 eves no is legalabb annyira ketsegbe lehetett esve mint en.
2015. jan. 21. 04:26
 3/9 anonim ***** válasza:
Rólam is levehetné vki
2015. jan. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
64%
Honnan veszed, hogy rontás van rajtad?
2015. jan. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Tudni kellene miből gondolod, hogy ez átok.
2015. jan. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

vannak olyan képességekkel felruházott ezoterikus gyógyítók akik tudnak ebben segíteni,DE ma már a tényleges jó szakembert nem könnyű megtalálni.Az ok az pedig az,hogy boldog boldogtalan elvégez egy tanfolyamot és kikiáltja magát mindenféle látónak.A jó érzékkel rendelkező gyógyító az azt is közli ha csak depressziós vagy.Keress mindenképpen egy normális energia,lélekgyógyászt (természetgyógyász)esetleg kineziológust.A pszichológus nagyon hosszú folyamat és sok a gyógyszeres kezelés.Az ismerőseim között is agyon gyógyszereztek többeket.

Persze ezt ne általánosítsuk!!!Tehát nem biztos,hogy rajtad valóban lenne rontás.Az alternatív gyógyászat sokaknak segít ezt tapasztalatból tudom..Üdv.Kun1

2015. jan. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Koszonom.
2015. jan. 22. 02:34
 8/9 anonim ***** válasza:
atlantiszigyogyitok.lapunk.hu keresd fel petneházi zsuzsit tapasztalatból mondom hatékony és ha nincs rajtad semmi megfogja mondani árban is értelmeset tud mondani előre kell utalni mert gondolom sokan árverték már ő meg nemfog emiatt átkokat dobálni annyibanhagyja inkább de én is elutaltam és megcsinálta sőt a megbeszélt időpontra nemértem oda és megis tudtuk beszélni hogy mi legyen megértő és kedves ja és miközben csinálja érezni fogod a dolgot ugyhogy megbizonyosodhatsz a valódiságáról egyépként ingámmaé is ellenőriztem a hitelességét
2015. jan. 25. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Rajtam is volt rontás, nagyon rossz volt,de én találtam egy gyógyítót,aki segített nekem. Ha gondoljátok írjatok privit! Kitartást nektek!
2015. febr. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!