Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Az egyik rokonunk régi ruhákat...

Az egyik rokonunk régi ruhákat hoz nekem. Szerintetek ez kotheto valamilyen babonához? . Mert fura dolgok tortének. Ha valaki tud ehez hasonlo babonát lécives írja le.

Figyelt kérdés
2015. febr. 1. 18:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha egy démon egy tárgyhoz kötődik, akkor gond van, nem is kicsi!
2015. febr. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha alaposan kimosod, és kiszellőzteted a ruhákat, akkor a legtöbb kellemetlenség eltűnik vele. Az ilyen használt tárgyak, amik nagyon személyesek-a ruhát magán viseli, elég személyes- ezért egyfajta emlékezetet őriznek az eredeti tulajról. Illetve olyasmit mint az ujjlenyomat. De az ezekből fakadó kellemetlenségeket is kiviszi egy alapos mosás, és szellőztetés. Ha nagyon nem, akkor sós vízbe áztatva egy napra a legtöbb ilyesmi elhalványul.
2015. febr. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A babona azért babona, mert nem igaz. De ha ez érdekel.
2015. febr. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mégis milyen fura dolgokra gondolsz?
2015. febr. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
3as látom nagy a sötétség kis kobakodban
2015. febr. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
a kobakomban tobb fény van mint a tidben :D ..... furcsaságok allat arra értem hogy mindig tárgyak zorognek és esnek le de semmi sem esik le és hangokat is hallotam és nemis beszélt senki
2015. febr. 1. 19:23
 7/11 A kérdező kommentje:
bocsi benéztem azt a kobakosat xd
2015. febr. 1. 19:27
 8/11 anonim ***** válasza:
Kétlem, hogy ezek a dolgok a ruhákhoz kötődnek. Pszichológusnál jártál már? Nekem is van rokonom, aki nem létező hangokat hall. Őt neurológus kezeli.
2015. febr. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Bármihez köthetők babonák, ha eddig nem voltak, igazán egyszerű kitalálni!

.

Off:

gondolom, csak elütésed, de a "léccives" két c-vel irandó!

Off vége.

.

Csak találgatom, te sem és rokonod sem vagytok milliárdosok. Találgatom azt is, hogy rokood a kérdésedben feltettet jóindulatból, segítő szándékkal teszi. Ha nem így van, miért vagy bolond elfogadni? Ha viszont elfogadod, köszöndd meg szépen segíteni akarását, segítségét!

.

Aki feltételezi, hogy rokona ártó szándékkal, segíteni akarásnak leplezve tesz bármit is, azért van, mert a feltételező bizony megtenné.

2015. febr. 2. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A fura dolgok csak a fejedben léteznek, nem a normális emberek valóságában.
2015. febr. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!