Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » A drukkolás is mágia?

A drukkolás is mágia?

Figyelt kérdés
Amikor egy hétköznapi, mágiával nem foglalkozó ember mondja a másiknak, "majd gondolok rád, szorítok neked", akkor tulajdonképpen arról van szó, hogy a másikra irányuló pozitív gondolataival befolyással lesz annak az embernek az eredményeire? Vagy éppen negatív gondolatai vannak, és azért drukkol, hogy ne sikerüljön. Miért mond ilyet egy ezotériában nem hívő ember?

2015. febr. 20. 03:34
 1/10 anonim ***** válasza:
64%

A mágia a teremtésről szól. Tehát ha valaki az akarata szerint akarja megváltoztatni a világot.


Szorosabb értelemben ott kezdődik a mágia amikor valaki ehhez külső energiákat is bevon ennek megvalósításához.


Tehát tágabb érelemben mágia

2015. febr. 20. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
42%

Mágia nem létezik, az imának nincsen hatása.


Pszichológiailag jól esik ha mások bíztatnak, azért szurkolunk.

2015. febr. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
43%
Erre még nem gondoltam, de szerintem van benne igazság. Zuhanó repülőn meg mindenki istenhívő lesz. Hogyne lenne mágia a drukkolás, valóban az. A sikere függ abban is, hogy hogyan drukkol. Mondjuk jót akar, csak úgy koncentrál, hogy jajj, csak nehogy....Kimondott szónak és képzetnek ereje van. Főleg ha saját magunknak drukkolunk. Amitől félünk ugyanúgy bekövetkezhet nagyobb valószínűséggel, mint amikor a célra fókuszálunk.
2015. febr. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
49%
Éljenek a lelki szegények! akik kinullázzák a nem szkeptikus hozzászólásokat.
2015. febr. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Vagy minden mágia vagy semmi sem az.
2015. febr. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
49%
4-es, ezt én épp ésszel nem fogom fel soha, hogy mi rosszat írtam :)Úgy látszik, gondolatoknak nincs ereje, nincs lélek, de egyesek pszichológiáról, van aki pszichoszomatikáról beszél. Muszáj latinnál maradni az orvosoknak is, mert kiderülne, hogy lélekről beszélnek egy ismeretlen szervről. Tehát drukknak nincs köze a gondolatokhoz, lélekhez, semmihez, csak jót tesz az embernek kémiailag. Ezo témában már el sem olvasom a 100%-os válaszokat.
2015. febr. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát a Ferencvárosnak szurkoló ismerőseim nem éppen úgy tapasztalják hogy bármilyen pozitív hatása lenne a drukkolásnak a focimeccs végkimenetelére...
2015. febr. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Ozmium42 ***** válasza:
2015. febr. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Ozmium42 ***** válasza:
#6 Márciusról is beszélnek, pedig nem hisznek Mars istenben. Botrány!
2015. febr. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A Bibliában az áll, azt Tanítja Jézus Krisztus, hogy bármit kérjetek az Atyától azt az ÉN nevemben kérjétek.

Mert Ő a Törvény, ha Jézus Krisztus nevében kérjük akkor nem követünk el mágiát, mert az ÚR tudja kinek mit adjon, mi válik javára. A Miatyánk imában is az Atyám legyen meg a TE akaratod.


Tehát minden kívánságomat az Atya elé tárom, és azt mondom legyen meg a TE akaratod.

2015. febr. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!