Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerintetek tényleg a szerelmi...

Szerintetek tényleg a szerelmi kötés miatt van?

Figyelt kérdés

Megcsináltam ősszel egy szerelmi kötést házilag,amit a neten néztem ki. Már nem is emlékszem rá pontosan, hogyan kellett csinálni..

Itt gyakorin is megkérdeztem egyszer, hogy a többség szerint sikerülhet-e. Mindenki leszólt és kiröhögött.. na a szakítás óta folyamatosan tartjuk a kapcsolatot az exemmel és ő keres állandóan,ráadásul tényleg nem tudom elfelejteni ahogyan akkor írták a neten. Képtelen vagyok új kapcsolatba kezdeni pedig most lenne rá lehetőségem..

Kezdek félni, hogy tényleg sikerült a szerelmi kötés és emiatt van az egész,és soha nem fogom tudni elfelejteni őt. Szerintetek??


2015. ápr. 2. 15:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
34%
Akkor most csinálj egy szerelmi kötés oldást is.
2015. ápr. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
70%
Persze, ami a neten van, főleg mágiával kapcsolatosan, az mind igaz és működik. Szívműtétet nem akarsz végezni valakin wikipedia alapján?
2015. ápr. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
46%
Na ezért nem kell kötéseket csinálni, mert Te sem szabadulsz. Nem véletlen, hogy nem ajánlottuk. Most keress valakit, aki segít feloldani. Az embernek szabad az akarata, nem "illik" megkötni: Te sem örülnél, ha olyanhoz vonzódnál kényszeresen, akit már rég el kellene engedned, ez is lett a helyzet. Aki továbbáll, azért áll tovább, mert a kapcsolat már nem nyújt pluszt és tanulást a számára, ezért nem kell semmit erőltetni. Mindenkinek más a feljődési szintje, a kötés megakadályozza a továbblépést. Érted már?
2015. ápr. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
14%

bummsákáláká abrakadabra alakazam.

Tessék, már le is vettem a körtést.

Szívesen.

2015. ápr. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

A hármas válaszolónak köszönöm.. a többieknek meg minek kell ilyeneket ideírni? Ha nem tetszik valami minek kell a másikon gúnyolódni? Egyáltalán nem vicces...

Hármas válaszolótól kérdezném, hogy mit tegyek most? Valóban nem lett volna szabad ezt tennem,csak nem szerettem volna őt elveszíteni. De azóta sem tudjuk elengedni egymást, állandóan jelen van az életemben,és nem tudok továbblépni, nyitni mások felé mert szerelmes vagyok az előzőbe... ezért jutott eszembe a napokban hogy csináltam egy ilyet régebben lehet ezért van.. nagyon kétségbe vagyok esve ha tényleg sikerült akkor az a kötés...

2015. ápr. 2. 16:38
 6/15 anonim ***** válasza:
51%
Nem a kötés sikerült, csak te nem akarod elengedni az exedet. Minden a fejedben dől el.
2015. ápr. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
76%
Ga meg tudtad csinálni házilag a kötést, akkor az oldást is megtudod, gondolom az is fent van a neten.
2015. ápr. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
6os válaszoló: de képzeld el akartam engedni. Volt hogy egy hónapig direkt nem kerestem, ismerkedtem aztán megint felbukkant és azóta is keressük egymást. Most megismertem valakit, akivel talán minden rendben lehetne de az exem iránti szerelem miatt nem megy.. és kezd elegem lenni :( Olyan hülye voltam...
2015. ápr. 2. 16:45
 9/15 anonim ***** válasza:
59%
Azért hallottam már olyan kötésről is ami annyira erősre sikerült,hogy a felek már sokadik életüket szenvedtek végig miatta mire hozzáértőhöz fordultak. Oldotta ugyan a kötést de újra kialakult... Szóval ezért ne játssz olyannal amiről fogalmad sincs és nem tudod irányítani.
2015. ápr. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Ne ijesztgess már. Még csak 20 éves vagyok.. nem akarom hogy így éljem le az életem.

de van akinek megcsinálják a kötést rendesen, én meg csak itthon csináltam magamnak net alapján. Remélem nem emiatt van az egész.. :/

2015. ápr. 2. 17:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!