Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogy csináljam?

Hogy csináljam?

Figyelt kérdés

Szeretnék tanácsokat kérni (mondjuk varázs igéket) mit mondjak stb... Most szombaton telihold lesz és egy szeánszot vagy ilyesmit készülök véghez vinni ezek a tárgyak vannak nálam:

-tengeri só ( a védelmi/varázs kör meghúzásához)

-5 fehér gyertya

-egy kehely formájú üveg pohár (A véremet csepegtetném bele amit utána meginnék )

-És mivel teli hold lesz ez ad majd egy kis mágikus löketet de nem tudom mit kéne mormolnom valami varázs igét vagy ilyesmit..... a segítségeteket kérem...


(szerintem hiába kérem,hogy aki nem hisz az ilyenekben vagy nem tud segíteni a gondomba nem írjon de azért megteszem KÉREM AZOKAT AKIK NEM HISZNEK EBBEN VAGY NEM TUDNAK SEGÍTENI AZOK NE ÍRJANAK ...KÖSZÖNÖM :D



2015. ápr. 2. 21:49
 1/10 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem hozzá tenni hogy ezt egy erdőben csinálnám így a természet ereje is jelen lenne kicsit hülyén fogalmazva..
2015. ápr. 2. 21:50
 2/10 anonim ***** válasza:

Gurum, gurum, dürüm, dürüm, hőre,húra, túra, csőre.

Nézd meg a mestert:


[link]

2015. ápr. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Testvérem, szólás szabadság van! Én nem hiszek benne de akkor is írok.
2015. ápr. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem mondtam hogy nincsen csak jobb ha nem a megvetéseket olvasom hanem azokat akik hisznek ebben és csinálják vagyis tudnak is tanáccsal szolgálni te nem hiszel és én ezt el is fogadom :D
2015. ápr. 2. 21:59
 5/10 anonim ***** válasza:
Aki "hisz az ilyenekben", az sem tudna neked tanácsot adni, mert nem derül ki a kérdésedből, hogy mit is szeretnél csinálni, vagy mi a célod ezzel az egésszel. (Legalábbis szerintem a "szeánszot vagy ilyesmit" az igen tág fogalom.)
2015. ápr. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%

Amire készülsz, vagy készülni próbálsz, az rituális mágia. Abban sincsenek varázsigék. A sóból a tengeri só nem jó.

A gyertya arra jó, amire akarod, ha nem csinálsz vele semmit, akkor csak világít. A véred áldozat szokott lenni, ha megiszod, akkor nem igazán van értelme kiontani.

Amit tenni próbálsz, az inkább divat. Ha lesz konkrét célod, vagy ismereted, akkor próbáld meg, így nincs értelme.

2015. ápr. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%

Nem számít hiszel-e ezekben vagy nem.

Ezeknek nagyja baromság.

A természet energiája tudod mi?

Olyan mint emberi energia, mint lélek erő, csak más féle életformákban.

Minden amit hiszel van, csak a vártság miatt vagy akaratodből származó energiából van.

Fizika...

2015. ápr. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Missi_Key ***** válasza:

nade mit akarsz elérni a szeánszal?

vagy tökmindegy csak valamit csinálj?

2015. ápr. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen igazatok van ez valahogy ki maratt.. Am hát valami olyasmit hogy ..Ősi erőt akarok kérni a halott boszorkányoktól szellemektől egy nagyobb mágikus erő de aki ismeri ezeket a dolgokat az tudja mi is az ősi erö
2015. ápr. 3. 21:44
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

"Ősi erőt akarok kérni a halott boszorkányoktól szellemektől egy nagyobb mágikus erő de aki ismeri ezeket a dolgokat az tudja mi is az ősi erö"


Valahogy úgy érzem, te pedig nem nagyon tudod.

2015. ápr. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!