Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mennyire tartalmaz ez az...

Mennyire tartalmaz ez az oldal úgymond, , igazságot"?

Figyelt kérdés

[link]

Aki ért ehhez, annak kérem a segítségét, hogy ez mennyire lehet valós,jó-e avagy rossz, és mennyire igaz?És kérlek szépen titeket ne valami hülyeség válaszokat adjatok!

Előre is köszönöm.! :)



2015. máj. 3. 15:08
 1/7 anonim ***** válasza:

En csak ugy gyorsan beleolvastam,hat a fekete magiaban,rontasban stb.hiszek,mivel sajat magam is foglalkozom a leveteleröl.Sajat magam is benne voltam,igy megtanultam .

En nala tanultam nemetorszagban,es meg van mind a ket könyve,abbol viszont nem lehet tanulni.Forditsd leamit ir a Clearing-röl,igy jobban megerted.

[link]

2015. máj. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Semennyire, mint ahogy egyik humbuk sem...
2015. máj. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%

1./ A magam részéről nem tartom komoly oldalnak azt, amelyik a citromailt adja meg elérhetőségének;

2./ nem vehetem komolyan azt a mágiával lapot, amelyik Istenre hivatkozik bármilyen vonatkozásban is, hiszen Ő határozottan megtiltotta annak gyakorlását;

3./ a bájitalok, igézetek nem a fehér mágia körébe tartoznak;

4./ már jó ideje kinőttem az őskorból, tehát a mágiát úgy, ahogy van csalásnak tartom.

2015. máj. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Alaptalan, komolytalan hülyeség.
2015. máj. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Gratulálok találtál egy jehova tanúját... alaptalan, keresztény és baromira nem ért hozzá valószínűleg...a fehér mágia a gyógyítást és az önvédelmet jelenti lényegében, de semmi köze a kereszténységhez
2015. máj. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
És a realitáshoz...
2015. máj. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
28%

Különben is, nincs fehér és fekete mágia!

Mágia van...

Ugyanúgy, ahogy a kést is használhatod kenyér, illetve nyak szelésére!

2015. máj. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!