Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Véletlenül leejtettem az...

Véletlenül leejtettem az ingám és letört a csúcsa, s ettől még használható, beszélhetek az illetővel továbbra is, vagy vegyek újat?

Figyelt kérdés

Kipróbáltam azóta és így is van válasz, de nyugtalanít és nagyon ideges vagyok.

Nem lesz gond így.....?

Az illető szerint tudunk beszélgetni.

Tesz valamit a csúcs egyáltalán?


Köszönöm a válaszokat.



2015. máj. 5. 16:02
1 2
 1/11 Shai-Hulud ***** válasza:
66%

"Tesz valamit a csúcs egyáltalán?"


Pontosan ugyanannyit, mint egyben az egész inga.

2015. máj. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Ozmium42 ***** válasza:
40%
Azaz semmit, kamu az egész ingázás, magaddal beszélgetsz.
2015. máj. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Csúcs nélkül is jó lesz, bármilyen tárggyal meg lehet csinálni, ami egy fonálon lóg, nekem egy gömb alakú kristály az ingám.
2015. máj. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

3:


Nagyon szépen köszönöm. Ez megnyugtatott. Én vettem.

Működik, csak zavar. Ügyetlen voltam.

Akkor ne vegyek újat? Ugyanúgy beszélek az illetővel végül is.

2015. máj. 5. 16:49
 5/11 anonim ***** válasza:
Ingának akár egy anyacsavar, vagy egy kulcscsomó is jó, vagy a pólód lelógatott ujja, ha nagyon nincs más, és ott rögtön kell valami. Beszélgetni maximum magaddal tudsz vele, mivel továbbra sem kommunikációs eszköz. Honnan vettétek ezt?
2015. máj. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

5:


Lehetetlen, hogy magammal beszéljek. Minek árulnék el olyan dolgokat, amikről alapból nem is tudhatok.

Másrészt amióta használom, vannak furcsa dolgok.....

2015. máj. 6. 00:47
 7/11 anonim ***** válasza:

"Lehetetlen, hogy magammal beszéljek. Minek árulnék el olyan dolgokat, amikről alapból nem is tudhatok.

Másrészt amióta használom, vannak furcsa dolgok....."


Elhiszem, hogy megtudtál olyat, amit azelőtt nem. Ettől még a saját tudatalattiddal csevegsz. Rengeteg információ van mindenkiben, amit nem érhet el csak úgy. Viszont nem az ingázás az egyetlen, és főleg nem a legjobb módszer hozzá. Persze mondhatsz nekem ellent, csak akkor indokold is meg, és ne azzal, hogy "vannak furcsa dolgok".

2015. máj. 6. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az okos ingások ezért használnak gyűrűt, mert ha figyelmetlenségből/ügyetlenségből elejtik, annak nem törik le a csúcsa!
2015. máj. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem kell új, működik így is.
2015. máj. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

7:


Én örömmel fogadom a te elméleted is.

-Konkrét dolgokat nem írhatok, mert ezek (kijelentem) titkok.

-Én abban hiszek, hogy van ott valaki.

-Lehetetlen, hogy magától mozogjon, valami mozgatja.

-Ha én én vagyok az ingánál, akkor miért árul el nekem olyan dolgokat, amikről embernek nem is lehetne tudni?

- A furcsa dogokról annyi említést tennék, hogy vannak különös tapasztalatok a házban. Korábban is voltak és már rég tudni akartam, hogy van-e valaki jelen. Az ingán kívül persze kezdetben más eszközt is alkalmaztam.

2015. máj. 7. 22:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!