Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » NEM SZERELMI KÖTÉS - hogyan...

NEM SZERELMI KÖTÉS - hogyan tudok egy konkrét személyt "bevonzani", visszahozni az életembe? Mint barátot szeretném, régebben jóban voltunk, de nagyon eltávolodtunk.

Figyelt kérdés
rá lehet segíteni erre valahogyan, úgy, hogy a szabad akaratába nem nyúlok bele? én nem tudom keresni, neki kellene lépnie, de magától nem fog, pedig tudom, hogy szeretné. nem fejtem ki ennél bővebben. de aki hasznosat tud mondani, annak köszönöm. trollkodni is lehet, csak módjával, köszi.
2015. jún. 4. 14:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nagy emberek alapelvei szerint: amit elvársz a világtól azt kapod.


Én nem hiszek benne, szerintem van egy sors, amin akárhogy akarod nem lehet változtatni. Menj biztosra: lépj te...nem fogsz belehalni.

2015. jún. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Megmondod a nevét, légy szíves?
2015. jún. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ha rám írsz privátban, megmondom, de ide nem írom ki, nehogy ide találjon és magára ismerjen valami véletlen folytán. Miért kérdezed egyébként?
2015. jún. 4. 14:55
 4/11 anonim ***** válasza:
Rád írok privátba, elmondom.
2015. jún. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
(Közben rájöttem hogy megírom én, szóval megírtam)
2015. jún. 4. 14:58
 6/11 anonim ***** válasza:
Azt lehet tudni, hogy hol lakik? Lányt keresel vagy fiút?
2015. jún. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Fiú, és Budapest. Ebből sokminden nem derül ki, de gondolom, te is csak magadra szeretnél ismerni, mint akinek megírtam a nevet privátban. :(
2015. jún. 4. 15:19
 8/11 anonim válasza:
Neerőltesd, bizakodj, de hagyd, hogy a sors tegye a dolgát és meglátod meg lessz az eredmény, de lehet, hogy nem pont az amire vártál, de minden esetben fogadd el... :)
2015. jún. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
21%

Az jó, ha nem szerelmi köpés, mert amúgy abban jó vagyok. Akit leköpök, szerelmes lesz. Csak nem belém szerencsére, hanem másba.


Honnan tudod, hogy ő akar téged, csak nem lép magától, ha egyszer nem tudsz vele kapcsolatba lépni? Ez hogy van? Vagy ez az ezoteriás része? Nem trollkodni akarok, csak kíváncsi vagyok. Hány évesek vagytok? Csak mert ha már a másik érett ember, akkor lehet, hogy nem véletlenül nem akar egy kapcsolatot. Vagy ha te nő vagy, ő férfi, akkor nem lehet, hogy azért nem akar veled találkozni, mert te csak barátságot akarsz, ő meg többet? Na látod.

2015. jún. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó, hogy nem tudok, de tettem neki egy ígéretet, hogy én nem fogom keresni, amit nem akarok megszegni. Felnőttek vagyunk, és igen, eltaláltad, egy időben ő szeretett volna többet, mint barátság, de ez már elég régen volt ahhoz, hogy túl legyen rajta. (Ettől függetlenül lehet, hogy nincs.) Barátként viszont volt köztünk valami olyan kapocs, amit életemben nagyon kevés emberrel való kapcsolatomban tapasztaltam meg (ez lenne a dolog ezoteriás része, ahogy te fogalmazol). Abból érzem, hogy ő is közeledne, hogy tesz apró de nem túl konkrét lépéseket, ami erre utal, megintcsak nem részletezném. Viszont ha már ő közeledne, csak nem akar, vagy nem mer még igaziból lépni, akkor már talán tényleg túl van a többet akarok dolgon és ezért nem érezném, hogy a szabad akaratába piszkálok bele (bár a hozzászólásod első részéből úgy vettem ki, ilyesmiben egyébként sem hiszel :D én igen).
2015. jún. 5. 06:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!