Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Boszorkányság, valaki segítene?

Boszorkányság, valaki segítene?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egészen kicsi korom óta érdekel a boszorkányság. Mostanában újra felkeltette az érdeklődésemet. Van esetleg egy tanult boszorkány, aki szívesen fogadna egy tanítványt? :)

2015. júl. 1. 19:25
 1/9 anonim ***** válasza:
33%
Nézd meg a Bűvölet (The Craft) című filmet, ijfú boszorkány.
2015. júl. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Legoman ***** válasza:

Keress egy közösséget. :)

Ott örömmel fogadnak biztosan, és megtanítanak téged sok dologra. :)

2015. júl. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
32%
Egy közösséget, igen. PL egy pszichiátriai kisegítőcsoportot a lipóton, és megtanítanak pár értelmes dologra. :)
2015. júl. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%
Ez a vikkásdi újabban teljesen kiment a divatból.
2015. júl. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A wicca boszorkányságot amúgy sem lehet komolyan venni. Nem is baj ha kimegy a divatból. A boszorkányt nem a vallása teszi, hanem az ismereteinek a szintje.
2015. júl. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"A boszorkányt nem a vallása teszi, hanem az ismereteinek a szintje."

Az ez nem egészen így van, mert nem akkor boszorkány a boszorkány, ha sokat tud a dologról, hanem ha műveli, használja is tudását!

2015. júl. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Talán félreérthetően fogalmaztam. Nem egy vallás követői a boszorkányok, hanem egy bizonyos fejlettségi szinten űzik a mágiát. Ez általában a praktikus, hétköznapokban is hasznos trükkökre, és praktikákra értendő, a magasabb misztériumok, embert meghaladó szellemi erő nem a boszorkányok hatásköre. Sokkal emberközelibbek, sokkal gyakorlatiasabbak, mint az okkultiták, vagy a régi idők beavatott mágusai. Így értettem.
2015. júl. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hou neharagudj de az első válaszod téves a mágust az ismereteik teszik.

Igaz hogy a wicca new age és nem is valami komoly dolog de a boszorkányság sokkal régebbi és egy vallás.

A mágiát a boszorkányságban használják de ha nbem használsz mágiát akkor is lehetsz boszorkány.

abban kell hinni amit ők mondanak mint az összes többi vallásnál és már is boszorkány vagy.

2015. júl. 8. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Lulu777 válasza:

Sok helyen írtam már ezt, nem csak ezen az oldalon.

Felteszek egy kérdést: Szerinted, majd boldogan jelentkeznek, hogy "ÉN VAGYOK, AKIT KERESEL!" és tanári szeretettel vezetnek be a mágia, és okkultizmus világába?

Elsőre próbálj meg megállni a lábadon. Aztán majd jön minden magától. :DD

2015. júl. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!