Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Segítség, sürgős! Érdemes érte?

Segítség, sürgős! Érdemes érte?

Figyelt kérdés
Beleszerettem egy fiúba. És én is tetszek neki. Gondoltam hogy órökre együtt legyünk csinálok szerelmi kötést. Megis csináltam. Bűntudatom lett hogy magamhoz kötöttem , mint egy kutyát. Ezért kibontottam. De azt vettem észre, hogy a kötés alatt csak ő járt a fejemben. Mit tegyek kössem vissza?Ja, meg állítólag fekete mágia.Sürgős lenne? Előre is kösz a válszokat.

2015. júl. 9. 14:36
 1/5 anonim ***** válasza:
50%

Ne csinálj ilyeneket, mindkettőtök életét tönkre teszed.

Ha te is tetszel neki, akkor járjatok együtt ameddig a sors úgy akarja és ha minden jól megy, akkor majd kötögess a babának ruhát.

2015. júl. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ilyenekkel nem szabad játszadozni. A másik életét ilyen módon nem befolyásolhatod, akár mûködik, akár nem. Ráadásul önzôség egy embert magunkhoz kötni (az is lehet, hogy pont rosszul sül el az egész - feltéve ha valóban mûködik), de ezt te is beláthattad.

Ne kösd vissza, hagyd szabadon, bízd az életre a sorsotok alakulását. Bizonyára félsz, hogy elveszíted.

2015. júl. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szánalom ez a faj. Utálok a tagja lenni.
2015. júl. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A szerelmi kötés nem fekete mági ahogy nem feltétlenül az egy átok sem a mágia szürke egy eszköz.

A szerelmi kötés nem befolyásolja a szabad akaratát csak az érzelmeket felerősíti.

ÉS


NEM TAR ÖRÖKKÉ EGYIKSEM!

egy energiahalmazt hoztál létre ami szépen fogy attólfügg mennyi idő hogy milyen erős és tőletek is.

2015. júl. 13. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Na ez micsoda hülyeség...A szerelmet nem lehet befolyásolni.Ez nálam nagyon kiverte a biztosítékot!
2015. júl. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!