Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ha gyújtok egy gyertyát és...

Ha gyújtok egy gyertyát és kívánok valamit az már mágiának számít? Mi a különbség fehér és fekete mágia közt?

Figyelt kérdés
Barátnőm szerinte működik ha néha gyújt egy gyertyát és kíván valamit. Okozhat az valami bajt ha kívánok valamit? Azt olvastam másnak az akaratát nem szabad befolyásolni vele.

2015. júl. 27. 12:28
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
:)Tetszik valaki és úgy éreztem én is bejövök :) de lehet totál félre értettem a jeleket. Na én azt kívántam hogy ha tényleg tetszem neki akkor legyen bátorsága közeledni. Ha meg nem akkor hagyjuk egymást, mert ez a macskaegér játék már unalmas. :)
2015. júl. 28. 11:50
 12/13 Flóra 12 válasza:
A különbség fekete és fehér mágia között hogy a fehéret segíteni akarás és a jóindulat vezérli a feketét pedig az önös érdekek,mások befolyásolása,rossz akarás.A gyertya mágia önmagában nem rossz de oda kell figyelni mit kívánsz.
2015. okt. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
A magia attol lesz fekete vagy feher , hogy milyen szandek vezerel teged. Artani akarsz valakinek vagy segiteni. A harmadik kategoria a voros magia es ide tartoznak a szerelmi magiak, ez se nem fekete se nem feher. Ha a szandekod tiszta es a szerelem vezerel akkor nem art abszolut, csak egy loketet ad egy uj eselynek.
2020. dec. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!