Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Lehet abból bajom, hogy még...

Lehet abból bajom, hogy még pár éve a sátánhoz fordultam meghallgatásért?

Figyelt kérdés
Úgy éreztem Isten nem hallgatja meg szavaim így egyenesen a sátánt kértem meg, nagy fájdalmamban

2015. aug. 5. 14:22
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Az alku egyáltalán nem ennyire egyszerű
2015. aug. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

jobb lett, igaz azóta nem él a szerettem , ez pár éves sztori , de csak felmerült megkérdezés gyanánt

érdemes elmennem mondjuk megbeszélni az egyház egyik tagjával?

2015. aug. 5. 15:04
 13/20 anonim ***** válasza:
84%

"egy szerettem egészségéért felajánlottam a lelkem neki"


Abból nem lesz bajod, ígérgetni lehet, de a lelked nem a tiéd. A tested és a szellemed a lelked eszközei, hogy tapasztalhass a fizikai síkon. Nem veheti el tőled senki, nem tudod odaadni. Sem direkt, sem átveréssel, sem erőszakkal, sehogy.

2015. aug. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Bajod nem lehet belőle, mert hiába ajánlod fel a lelkedet, a sátán nem veheti el, mivel a lelked felett nem rendelkezel. Pont fordítva van. A halhatatlan lelked az, amely fölötted rendelkezik, de nem úgy, ahogy te rendelkezel tulajdonod felett. Sokkal finomabb, bensőségesebb módon áll a halandó éned fölött. Nem ajánlhatod fel azt, amiből származol. Emellett a sátánnak valószínű nem is kellene, mert nem tud vele mit kezdeni. Neki élve kellesz, és nem a lelked, hanem a halandó önmagad. Azt kizsákmányolhatja, tönkreteheti, de a lelkedet nem érheti el. Nem kell aggódnod. Ha megbántad, akkor pedig végképp.
2015. aug. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat
2015. aug. 5. 15:09
 16/20 anonim ***** válasza:

Nem! Mivel nincs szüksége a lelkedre és ha annyira akarná halálod után úgy is elvenné.

Miaz hogy a lelke nem az övé? Kié lenne másé? Jaaa istenééé.Persze ha egy szolga vagy mint a többi birka és nekiadod.Ugyanez sátánra is vonatkozik de így szóban tettek nélkül nekiadni semmit nem jelent semmi nem lesz.Nem szolgálod ennyi.

Lehet azér lett jobb mert szimplán jó kedvében volt és szimpi voltál neki ezér segített.Vagy szimplán a hited ereje segített.Azislehet hogy később emlékeztet rá hogy segített és megkér valamire.Ha nem megy szembe az életfelfogásodra segíts neki ugyanugy mint bárkinek aki már segített neked és viszonzod.Ha olyan dolog amiben nem akarsz segiteni mond meg simán hogy nem és kész.

Max kicsit pipa lesz de sátán még mindig több embert meghalgat és többnek segít mint isten.

Isten egy hataloméhes patkány.

(Nem.Nem vagyok sátánista magamban hiszek nem szolgálok senkit)

2015. aug. 7. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
A lelket nem birtokolja senki, és semmi. A lélek viszont rendelkezik a megtestesülése fölött, aminek része a tudat is. Az egész birtokolhatja a részt, fordítva sem logikus nem volna, sem célszerű.
2015. aug. 7. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

senki sem ússza meg büntetlenül.

visszalépésnek is következményei vannak.

isten kegyetlen, de igazságos.

és hallotta a szavaidat, minden szavadat hallja, mert minden fül és minden kéz az övé.

majd ledolgozod és ennyi, képes vagy rá ne aggódj.

2015. aug. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
megbántad? bánd meg és kérd Isten bocsánatát,akkor nem lesz baj!
2015. aug. 16. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Persze kérd csak istent és légy a szolgája :D
2015. aug. 16. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!