Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Valaki tud segiteni szerelmi...

Valaki tud segiteni szerelmi kotesbe? Vagy tudtok aki tud ilyen szemelyrol! Akiket nem erdekel ez a tema kerlek keruljetek, hulyek ugyszint, koszi a valaszokat!

Figyelt kérdés
2015. szept. 10. 15:28
 1/9 Amarok Tonrar ***** válasza:
Én csak szerelmi horgolásba' és hímzésbe'. Csinálhatsz neki terítőt, amin szerelmet vallasz. Esetleg van még a szerelmi ragozás, de az emelt szint.
2015. szept. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
figyelj..lehet nem érdekel de attól hogy lekötöd valójában nem fog szeretni. max te magadnak meséled ezt be.. egy s@gg fej vagy ha ilyet csinálsz...ha nem sikerül felszedni normálisan akk nem lehet a tiéd..rám hallgatsz nem csinálsz ilyet de ha annyira akarod aludj nyugodtan egy bűnös és hazugsággal teli álomban :)
2015. szept. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Engem érdekel a szerelmi kötés! Régi vágyam, hogy a lány kikötöz az ágyhoz, és azt csinál velem, amit akar.
2015. szept. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Legoman ***** válasza:

Miért akarsz szerelmi kötést csinálni?!

Szerelemből?! Nem hiszem.

Haragból?! Nem tudom.

Nem tudom, mi célod van vele. Mi célod azzal, hogy ilyenre vetemedj.

El kell ismerned, nem tehetsz semmit. Ez nem egy játékszer, és senki sem az. Senki sem vehetsz meg, és dobhatsz el, ha meguntad!

Ha valamit elakarsz érni, ahhoz küzdened kell! Nem lehetsz önző, és kényszerítheted tapasztalatlan akaratodat másokra! Ráadásul azt se tudod, hogy kezdj bele! Miként akarsz te bármit is elérni, ha azt sem tudod, hogy mi az?! Miként akarod használni, ha nem tudod mi ez?!


Mit szólnál hozzá, ha az illető megtudja, hogy te ilyenre akartál folyamodni.

Felteszem neked a kérdést, és te is tedd fel igazán magadnak:

Kit akarsz? Rabszolgát, vagy pedig boldog életet az illetővel?


Nem hiszem, hogy te rabszolgát akarnál, aki ugrik minden szavadra. Te boldog életet szeretnél, de ezzel nem fog sikerülni.

2015. szept. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kedves ertelmisegiek, nem kell megszereznem megvan..mondtam ha nem tudsz ertelmeset valaszolni akkor ne valaszolj..koszi
2015. szept. 10. 22:25
 6/9 anonim ***** válasza:
A szerelmi kötés mélységesen erkölcstelen dolog és olyan következményeket von maga után, amelyeket biztosan nem akarsz megtapasztalni. A témában jártas és magukra valamit is adó emberek nem fognak neked segíteni ebben a dologban.
2015. szept. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Legoman ***** válasza:

Akkor nem értem hol a gond?

Ha együtt vagytok, akkor miért akarsz szerelmi kötést véghez vinni?

Ilyen információkat illendő elmondani. Ne kelljen mindent úgy kiszedni belőled, hogy tudjunk neked segíteni.

2015. szept. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem sikerûlt ! Privátban elmondom ki csinálta.
2017. jún. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
engem is érdekelne,hogy sikerült 8as?
2017. aug. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!