Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Lehetséges valahogy a lelkünke...

Lehetséges valahogy a lelkünket egy másik testbe átvinni?

Figyelt kérdés

Ideiglenesen, vagy végleg, akárhogy. Valahogy "bekerülni" másvalaki testébe.. Hallott-e valaki ilyesmiről?

Van erről feljegyzés, könyv? Létezik-e egyáltalán lélek?



2015. szept. 22. 00:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nemsokára lesz fejátültetés (állatoknál már sikerült, csak rövid ideig éltek). Ha ez már olyan rutin lesz, mint a mostani szívátültetés,akkor ez valós probléma lesz.
2015. szept. 22. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
2015. szept. 22. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Fish1 ***** válasza:
Szerintem ilyen nem létezik. Akkor költözöl új testbe, ha meghal a mostani tested. De olyan nincs, hogy élsz, és átmész más valaki testébe.
2015. szept. 22. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Látta valaki a Hasonmás című filmet Bruce Willis-szel? Na én egy olyan megoldást eltudnék képzelni valamikor a jövőben, bár ott sem konkrétan az illető lelkét, hanem a tudatát költöztetik át egy mesterséges testbe. Kicsit olyan mint az Avatar... Nem rossz film érdemes megnézni.
2015. szept. 22. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Persze! - hívőik szerint ez a reinkarnáció.

Lélek nélkül nem születik az ember, tehát a lélek az élet alapvető követelménye.

Ha a lélek elhagyja a testet, az megszünik élni, oszlásnak indul.

Kérdés, szerinted hova tünik a befogadó testből az eredeti lélek?

.

Nem lévő valamit amúgy nagy nehézségek árán sem sikerül átvinni valahonnan valahová.

2015. szept. 22. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem. Nem lehetséges elbitorolni egy másik testet. A léleknek amúgy sincs ilyen célja, mert semmit nem nyerne vele. A lélek, ha elhagyja a saját testét, azaz meghal, nem foglalkozik tovább az adott élettel. Új testet csak reinkarnációval nyer. Ez meg olyan dolog, hogy vagy hiszel benne, vagy nem. Más módja viszont nincs.
2015. szept. 22. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Agent J ***** válasza:
21%
Természetesen lehet, de ahhoz földönkívüli technológiára lenne szükség. Egykor én is földönkívüli voltam, amíg nem ide küldtek erre a nyavalyás sárgolyóra és kicserélték az agyunkat és most ennek a srác testében kell, hogy éljek. 808 éves létemre itt kell dekkolnom ezen Bolygón. Arról már nem is beszélve, hogy állandóan nevetgélek. Röhögök azon, hogy nevetek -, nevetek azon, hogy röhögök -, nevetgélek azon, hogy röhögök és nevetek, borzalom! Ez valami mellékhatása lehet a testcserének.
2015. szept. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Yith Dicső Faja képes rá. De csak a legélesebb eszű emberekkel cserélnek testet, azokkal sem sok ideig.
2015. szept. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

Velem egyszer spontán megtörtént szex közben. A másik fél nem vette észre. Éreztem ahogy a kezemmel (az ő kezével)magamat simogatom.


De csak pár perc volt, és azóta is le vagyok döbbenve. Nem történt meg újra.

2015. szept. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
16%
Nem létezik semmilyen lélek, egyikőtöknek sincs semmilyen lelke csak egyszerüen a tudattal, hogy ,,nincs lélek" nem tudok megbirkózni. Nem lehet egyik testből a másikba költözni, mert te magad vagy a tested. Ti egy alternatív valóságban éltek, ami csak a fejetekben létezik. Annyiról van itt szó, hogy mindegyikőtök nagyobbat akar mondani a másiknál. Nem tudom lehet nálatok egyfajta szépség versenyhez hasonló akármicsoda lehet.
2015. szept. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!