Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ki tud ajánlatot rontás...

Ki tud ajánlatot rontás levételre? Hol tudok olcsó de megbizható személyt találni ilyen témában?

Figyelt kérdés
2010. márc. 16. 21:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem kell a babonákban hinni.Nem rontott meg senki.De biztos találsz jópénzért valamilyen csalót,aki "leveszi" rólad a rontást.Azt azért nem fogja garantáni,hogy utána minden OK lesz nálad.
2010. márc. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én sem hittem ennek anno, megrögzött racionális gondolkodású vagyok. Aztán valahogy az utamba került ez a dolog és utána olyan elképesztő változásokat tapasztaltam az életemben, hogy elkezdtem hinni benne!

És nálam a tudat ereje... dolog sem játszott, mert mint említettem hülyeségnek és viccnek tartottam!

2010. márc. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
TÉRJ meg!! Jézus már megváltott a vére által mindenféle varázslás és átok alól, csak át kell neki adni az életed! Ingyen van Egyébként tényleg komoly következményei lehetnek egy-egy ilyen varázslásnak. Az emberek észre sem veszik, hogy milyen szellemi befolyás alatt vannak. De mivel minden praktika, okkultizmusnak számít, Pl. „rontás levét” ezért továbbra is azokkal az erőkkel veszed fel a kapcsolatot, amik a „rontás” mögött is állnak. Ezért Jézus Krisztus az út.
2010. márc. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
[link] spirituális csoport
2010. márc. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%

Csak nem a védőnős topikból jöttetek? :)))


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kisgye..

2010. márc. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Itt vagyok pl. én. Irtó olcsón dolgozom, és megbízhatóan leveszem az összes létező és nem létező rontást rólad. :)
2010. márc. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"Itt vagyok pl. én. Irtó olcsón dolgozom, és megbízhatóan leveszem az összes létező és nem létező rontást rólad. :)"


A semmit én is le tudom venni!

2010. márc. 17. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Pojjén, uccccsó, pojjén, tudod! :)
2010. márc. 17. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Harmincnyolcas Smith and Wesson! Na az! Leszed bármit.
2010. márc. 17. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ezt tudom csak!:)


Ártó varázslat megtörése



Semmi nem jön össze mostanában, magad sem érted, hogy miért? Úgy érzed, valaki varázslattal akart ártani neked? Tehetsz ez ellen valamit! horoszkóp, asztrológia, mágia, védelem

Tégy egy termetes, fekete gyertyát az üstbe,(amit amúgy is varázslatokhoz használsz) vagy ennek hiányában egy nagy, fekete hőálló edénybe. A gyertya legalább 3-5 centiméterre álljon ki az üstből, s meleg méhviasszal vagy egy másik fekete gyertya anyagával rögzítsd a gyertyát, nehogy felboruljon.

Az üstöt, vagy az edényt töltsd föl friss vízzel egészen a pereméig, ügyelj rá, hogy a kanócot egyetlen csepp víz se érje. Úgy, hogy a gyertya 3-5 centiméterre álljon ki a vízből. horoszkóp, asztrológia, mágia, védelem

Végezz néhány perc mély légzést, meditálj azon, hogy milyen ártalmaktól szeretnél megszabadulni, majd gyújtsd meg a gyertya kanócát. Gondold át újra, amit az előbb, vízualizáld, hogy ezek az ártalmak a fekete gyertya lángjában elégnek.

Ülj csendben a gyertya előtt, és lásd magad előtt, hogy az ellened irányuló ellenséges erők, a gyertya lángjába áramlanak és ott mind elégnek. Egyszer csak a gyertya ellobban, fénye sercegve kialszik, mert találkozik a vízzel. Ebben a pillanatban hárult el a veszedelem, mert a kihunyó lánggal együtt odalett az ellened küldött varázslat ereje is. Azonnal szakítsd meg az ellenséges varázslat erejével kapcsolatos vízualizálást! Nézd, amint a füst elillan, s az ártalmas szándék tehetetlenné válik.

A vizet öntsd egy földbe ásott gödörbe, esetleg egy tóba, vagy közeli folyóba, vagy a lefolyóba. Közben gondolj arra, hogy a vízben levő ártó hatásokat Földanya megtisztítja, így nem árt már senkinek és semminek. A maradék gyertyát ásd el mélyen a föld alá.

2010. márc. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!