Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan tér vissza az asztrálte...

Hogyan tér vissza az asztráltest az anyagi testbe?

Figyelt kérdés
Különösebb megjegyzést nem fűznék hozzá, a kérdésem az lenne, hogy tudatos asztrálutazás során az asztráltest hogyan tér vissza az anyagi/fizikai testbe. Spontán "testelhagyásnál" a visszatérés tudtommal ugyanolyan véletlenszerűen történik, mint az elhagyás, de ha ez az egész tudatosan jön létre, abban az esetben a visszatérés hogyan működik?

2015. nov. 7. 08:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
45%
Úgy, hogy el se hagyja azt, ha mégis megtörténne hivatalosan is halottá nyilvánítalak, bezony!
2015. nov. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Lepontoználak de tetszik a 100%-os válaszadási ráta, illetve jó napom van és nevettem is a válaszodon, úgyhogy megy a zöldkéz:))

De ettől függetlenül komoly válaszokat is várnék

2015. nov. 7. 09:18
 3/15 anonim ***** válasza:
53%

A válaszíró 100%-ban hasznos válaszokat ad

Engem az érdekelne ezt hogy csináltad? xd

2015. nov. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Engem pedig a kerdesemre a valasz :)
2015. nov. 7. 09:49
 5/15 Legoman ***** válasza:
85%

Az asztrális kivetülésnél a tested össze van kötve az asztráltesteddel, így nem tudod elhagyni teljesen.

Ha a testeddel történik valami, például valaki meglöki, akkor visszatérsz a testedbe.


Tudatosan is visszatudsz térni egész könnyedén. Erre nincs elmagyarázott módszer. De ha összeakarom foglalni, akkor csak arra kell gondolnod, hogy visszatérsz, vagy pedig visszahangolódsz a testedre, és már ott is vagy.

Ha viszont nem sikerül a visszatérés (előfordul, hogy kint ragadsz), akkor sem kell pánikolnod, hanem nyugodj meg, és sikerülni fog. A tested nem tudod elveszíteni, így fölösleges pánikolni miatta. :)

2015. nov. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Titusztitusz ***** válasza:
68%
Nekem volt már néhányszor "testelhagyási élményem", éshát kezdetben elég ilyesztő és szokatlan volt a jelenség, főleg azért, mert nem tudtam hirtelen, hogy miként fogok visszatérni a testembe, vagy hogy egyáltalán vissza fogok e tudni térni valamikoris...De aztán kis idő múlva rájöttem arra, hogyha RÁKONCENTRÁLOK ARRA, hogy a tudatom, és a testem egyre közeledjen egymáshoz, és végül "összeérjen", akkor ez így is történik...Így akkor sikerült "összeillesztenem" gondolati úton a tudatomat és a testemet, és miután erősen koncentráltam arra, hogy ez így is maradjon, hát akkor így is maradt, bár még egy darabig furcsán érzéketlennek, és zsibbadtnak éreztem a testemet, és gyanúsan "könnyűnek" a tudatomat, de aztán 10-15 perc után lassan-lassan ismét visszatért a megszokott, hétköznapi állapot...
2015. nov. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 homo ludensz ***** válasza:
71%

A fáma szerint van egy vékony arany vagy ezüstszál amelyik összeköti a testet és lelket,szellemet ki hogy értelmezi. Ez a vékony szál gondoskodik arról hogy mikor a lélek sétára indul vissza is találjon a testbe.

Minden álmunk valójában a lélek sétája csak nem mindenki emlékezik az álmaira.

Talán a tudatkihelyezést nem sorolnám ide de hasonló hiszen kívülről szemléled azt a valakit akit magadénak vallasz.

2015. nov. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Titusztitusz ***** válasza:
58%
Nem-nem...Rosszul látod a dolog lényegét...Nem "kívülröl szemléli a testet elhagyó azt, amit magának( Vagy magáénak...) gondol", mivel a testét elhagyó tudata Ő MAGA...Pontosan úgy ő maga, mint hétköznapi állapotban, csak éppen egy "testetlen-anyagtalan buboréknak" érzi magát ilyenkor az ember...És az alatta ülő, vagy fekvő testére kb. úgy néz, mint normál állapotban szoktál mondjuk nézni a levetett kabátodra...
2015. nov. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
23%
Sehogy, mert sem asztráltest, sem asztrálutazás nem létezik.
2015. nov. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
30%
Becsapódással. Az asztráltest két spirit per szekundum sebességgel közelíti meg a fizikai testet kb. 1 méterrel felette lebegve, majd az úgy nevezett csukafejes manőverrel beleugrik abba. A becsapódást lélekkitörés kíséri, ami egy asztrális kitörés az asztráltest és a fizikai test egyesülésekor, és segít megtisztítani a fizikai testet a közben belé költöző ártó lélekfaló parazitáktól, amik a lélek visszatértére várnak. Amennyiben az asztrális test túl lassan tér vissza a lélekkitörés elmaradhat, ekkor a test tulajdonosa fáradtan ébredhet illetve balszerencse kísérheti az életét, amit e lények idéznek elő hogy lelkileg ártsanak a tulajdonosnak. Ekkor csak egy pap segíthet, de néha már ő sem, sokszor a balszerencsés egyén tudatában sincs hogy bajait asztrál-paraziták okozzák és elsorvad lelkileg, letört, életunt lesz és ez lassan végez vele.
2015. nov. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!