Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Osara és Saddie La Mort: A...

Osara és Saddie La Mort: A Fenevad mágiája című könyvüknek az online verziója fenn van valahol az interneten?

Figyelt kérdés

2015. nov. 8. 14:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Vedd ki könyvtárból, szerintem nincs fent.
2015. nov. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nincs könyvtárban. A boltokban meg egy vagyonba kerül.
2015. nov. 11. 12:06
 3/8 anonim ***** válasza:

Nincs és csak pár darab van belőle már.

Nem gyártyák.

2015. nov. 16. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tudom. Azóta a Tuan kiadónál sikerült beszereznem 2540 foritnért. Még láttam egy példányt, ha valakit esetleg érdekel.
2015. nov. 16. 15:06
 5/8 anonim ***** válasza:

Legnormálisabb magyar nyelvű Crowley-val kapcsolatos könyv.


Hermitesekkel óvatosan, azok csak a mennyiségről szólnak.

2015. nov. 27. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem megvan a könyv, de szerintem egy rakat szar :) (kaptam)
2019. szept. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A WICCA és a hasonló "mágiával" foglalkozó könyvek 99.9%-a csak hírből ismerik az okoultizmust.


Nem vitától, rengeteg mindent leírnak, de az egy dolog, ez mind szép és jó és természetesen akinek ennyi megfelel, biztos elégedett..


Ám csúfondáros igazsàg az, hogy a szóban forgó könyvnek semmi köze nincs a màgiàhoz. Előadnak szép köntösben burkolt valamit, természetesen rengeteg kutatás van a leírtak és a könyv formájában megjelenítettek hátterében, -ezt nem is vitatom, hisz magam is voltam WICCA <--+SAJNOS!


De az, hogy ezeknek a magukat önjelölt WICCA papoknak vagy papnőknek nevező embereknek köze nincs az energiamunkákhoz,( Itt jegyzem meg, hogy ezt NAPI szinten csinálom jómagam )vagy bàrmi màs, ezzel kapcsolatos ó fejlesztő tevékenységhez, az is biztos.


A WICCAsàg arról szól, hogy eljàtszd az istenek tiszteletét, ami legfőképp a szertartàsossàgokban mutatkozik meg. Ezek szépek és làtvànyosak ( magam is részt vettem nem egy hasonló nyílt rotuálén ), de hogy SEMMI energiájukkal nincs a rituàléban, az is biztos.


Még azt is alàírom, hogy a legtöbben szeretik a természetet és tisztelik, de az, hogy annyira se tisztelje meg az ISTENEIT valaki, hogy komolyabb erőfeszítést tegyen az önfejlesztéare...hàt, azt eléggé nagy képmutatàsnak tartom.


X évem alatt, amíg wiccának hívtam és vallottam magam, egyetlen egyszer se láttam komolyabb spirituális megnyilvánulást még a legnagyobb kovenvezető és Berkano alapító Osara és Saddie Lamorttol se.


Ez van, biztos bennem van a hiba.

2019. szept. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A Wicca az nem mágiázik csak maximum barbie mágiát :)

Gerald Gardner alapította a wiccát, hogy propagálja a boszorkányságot és jobb színben tüntesse azt fel. A valóságban egy kiherélt természet imádat, misztikus ködbe burkolva! A valódi boszorkányt nem fogja érdekelni a ne árts parancs! :) A fent nevezett könyv nehezen beszerezhető de tény sok a hiányossága!

2022. jan. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!