Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Minden kedvenc állatunk...

Mohesz kérdése:

Minden kedvenc állatunk meghal, az egészségünkkel is mindig van valami. Mindig elromlik az autónk. Anyagi gondjaink vannak. Mi ez?

Figyelt kérdés
Új házba költöztünk. Lakott ott egy idős néni. Semmi sem sikerül. A kisállataink, akik szinte a családtagjaink, mind meghalnak (csontrák, elüti az autó) A mi egészségünk is romlik. Műtöttek azóta mindkettőnket. Anyagi gondjaink vannak és mindig elromlik valami. Nem hiszek az ilyesmibe, de szerintem ez már nem normális.
2015. nov. 19. 07:48
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem leírni, hogy a háznál volt egy macska (fehér macska, a szemei különböző színűek), ő ott is maradt a nénié volt. Mindig adok neki enni. Annak sosincs semmi baja.
2015. nov. 19. 07:49
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a legnagyobb baj az, hogy ezeket a mindennapi dolgokat a mágiára akarod fogni.
2015. nov. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Miért akkor szerinted miért történnek ezek?
2015. nov. 19. 08:44
 4/13 anonim ***** válasza:
Azért mert elüti az autó a házikedvenced, az a te hibád, odakéne rá figyelni. Az anyagi gond is a te hibád, menjél dolgozni. Műtéteken mindenki átesik.
2015. nov. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Képzeld dolgozom, többet is mint más. Az állataimra pedig odafigyelek. Nagyon is.

De gondoltam, hogy ilyen válaszok fognak érkezni.

2015. nov. 19. 12:43
 6/13 anonim ***** válasza:

sator négyzetet mindenhova!!!!


ha itt keresel ezen a weboldalon arra hogy sátornégyzet meg fogod találni.


használd!

2015. nov. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Legoman ***** válasza:
100%

Próbálj arra koncentrálni, hogy minden jó a házban, és egészségesek vagytok.

Ha nem sikerül valamit, vagy nem úgy jön össze, ahogy vártad, akkor is legyintsetek csak ár, és csináljátok máshogy, de ne mérgelődjetek rajta.

Ha kevés a pénzetek, akkor is mindennap örüljetek annak, és legyetek hálásak azért, hogy még mindig van mit ennetek, és nem kell az utcán pénzt kéregetni, hogy jusson ennivalóra, sőt az ilyen embereknek ti adhattok egy kis pénzt szívből. :)

2015. nov. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

Szia!

Szerintem a házatok el van átkozva,vagy rontás van rajta! Azt nem tudni hogy aki előttetek lakott ott az tette e rá ha*ála előtt! Vagy az is lehet hogy már ő előtte is a házon volt! Egyértelmü hogy csontrák és pénzügyi hiány miatt ez rontás vagy átok .. Egyépként meg minde új házat fel kell szentelni.. Volt szentelés?

2015. nov. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Depresszió
2015. nov. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
első körben azt javaslom, hogy gyújts fehér gyertyákat a házban. A fehér gyertya tisztitja a légkört. És kérd a védőangyalok segitségét.
2015. nov. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!