Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan kezeljem ezt a képesség...

Hogyan kezeljem ezt a képességet (ha az)? BŐVEBBEN ALUL!

Figyelt kérdés

A mi családunk elég fura, sok látnok, és a 4 elemet uraló emberek, és háziszellemünk is van népesítik be.Nálam eddig nem jelentkezett semmi ilyesmi képesség máig.Vízióim vannak a nap bármely percében rámjöhet egy foszlány a jövőből, meg ha megijedek/dühös/izgatott leszek valami történik pl:.

-bekapcsol az autó riasztó

-elmegy az áram

-valakinek baja esik

Remélem nem csináltok hülyét belőlem.CSAK HASZNÁLHATÓ VÁLASZOKAT ÍRJATOK PLS!



2015. dec. 22. 14:58
1 2
 1/13 anonim válasza:
58%
Miért csinálnánk hülyét belőled? Hisz te már megtetted...
2015. dec. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Túl sok filmet nézel. Szállj le a földre!
2015. dec. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Ashes of oblivion ***** válasza:
76%
Itt az a helyzet, hogy sokan fognak leszólni, mert nem mindenki olyan fejlett szellemileg, mint Te vcagy. De én megpróbálok választ adni. A válasz relatíve egyszerűnek fog tűnni, de nem az. Egy szó. Tudatosság. Mit is értek ezalatt. Először el kell mélyítened Magadban, hogy mire is vagy képes, mert képes vagy rá! Ezután a racionális agyat kell visszafogd, mert az agy a ,,mágiával" szemben hülye. Racionalizálni akarja a dolgokat és megérteni, miként is működik, de ezt a jelenlegi 4D-ben nem láthatod. Ilyenkor az az optimális, ha leülsz egy ágyba, fotelbe és mély lélegzetet veszel és nem hagyod, hogy tévképzeteid legyenek és ne akarj mégtöbb hatalmat, csak szépen lassan, mindennek eljön az ideje. Esetleg kérdezz rá családtagoknál, hogy ők hogyan csinálják, de vigyázz, mert ez mindenkinél más. Légy jelen akkor, amikor valaki hasonlót tesz és érezd át az energiát, amit abban a pillanatban érzel, amikor megtörténik a csoda majd alkalmazd magadra az érzést. Biztos vagyok benne, hogy menni fog. Sok sikert kívánok. :)
2015. dec. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ha tudni szeretnéd nem szoktam sok filmet nézni.Ha véletlen folytán mégis akkor azokban nem szerepel eggyetlen mondat se ebben a témában.
2015. dec. 22. 15:29
 5/13 A kérdező kommentje:
VÉGRE VALAKI KÖSZÖÖM SZÉPEN :)
2015. dec. 22. 15:30
 6/13 Ashes of oblivion ***** válasza:
Nagyon szívesen. A képesség aktiválására magad kell rájönnöd és sikerülni fog! Azt ajánlom, hogy be foglalkozz azokkal a kommentelőkkel, akik csak röhögnek, mert sosem tapasztaltak még csak hasonlót sem. Ez egy áldás, amit kiérdemeltél. Mondj hát köszönetet Istennek ezért :) és ne aprózd az energiádat a veszekedésre olyan emberekkel, akik nincsenek tisztában magukkal. Kitartást ;)
2015. dec. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Missi_Key ***** válasza:
48%

"

Amit én tudok, az... az mágia?

- Miért, mit tudsz?

- Mindenfélét. Mozgatni tudom a dolgokat, anélkül, hogy hozzájuk érnék. Az állatok engedelmeskednek nekem, pedig nem idomítom őket. Bántani tudom azokat, akik bosszantottak. Ha akarok, fájdalmat tudok okozni nekik."

"

-voldemort és Dumbledore beszélgetése...sztem csináld azt amit a Sötét Nagyúr ;)

2015. dec. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

építs harmóniát és kiegyensúlyzottságot. A belső világod és külső világ között erős a híd.

Vagyis neked már nincs jogod mayimális energiával döbe gurulni, hiszit levágni, és egyebek.

Meditálj, sportolj, szexelj sokat, légy kiegyensúlyozott

2015. dec. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én is a sportot ajánlom. Ha megtanulod jól irányítani a tested, akkor utána a képességeidet is jól fogod tudni irányítani. :) Sport, sport, sport.


Illetve a látnok rokonaidat is kérdezheted, ők biztos jobban tudnak segíteni mint az itteni trollok. :)


Ha akarsz haverkodni, írj privit.

2015. dec. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Hívj ördögűzőt...
2016. jan. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!