Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Lehetséges megidézni?

Lehetséges megidézni?

Figyelt kérdés

Lehetséges megidézni egy angyala ? Vagy egy démont ?

Milyen következménnyel járnak ?



2015. dec. 22. 15:27
1 2
 1/13 anonim válasza:
Szia!Igen, lehet démont is meg angyalt is, és démont is.Sajnos nem tudom hogy kell, nem próbáltam, nincs tapasztaltom, de izgalmasnak tűnik.Sok sikert :)
2015. dec. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Missi_Key ***** válasza:
100%
gondolom lehet..de talán,lehet, hogy..szóval nem biztos hogy egyszerre kellene a kettőt...
2015. dec. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat. Én sem úgy gondoltam hogy egyszerre a kettőt. Habár biztosan érdekes lenne a dolog ha mindkettőt sikerülne megidézni. Érdekes dolgok történnenek szerintem :)
2015. dec. 22. 17:03
 4/13 Missi_Key ***** válasza:

végülis :)..ha túléled meséld el..legalább nem téged támadnak be hanem egymást...

még az is lehet hogy mindkét fél téged próbálna védeni a másiktól :D

2015. dec. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

:D :D mindenképpen elmesélem majd.

De ahhoz valahogyan meg kellene idézni őket. Csak nem tudom hogy hogyan .

2015. dec. 22. 18:00
 6/13 Missi_Key ***** válasza:
hát,én csak a joy of satan -os idézést ismerem..de az angol..és nagyon nem az az irányzat mármint kicsit más a "démonok" fogalma és azt nem árt ha elolvasod mielőtt az idézést próbálnád...
2015. dec. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszi, azt hol találhatók meg ?

:D valami védelem sem ártana szerintem. Habár az angyal lenne az igazi :D :D

2015. dec. 22. 18:15
 8/13 Missi_Key ***** válasza:

[link]

itt

ez a főoldal. tényleg olvasd végig a koncepciót mielőtt idézel.

ha tudod kik ők, nem kell védelem...ha nem tudod akkor lehet hogy bunkónak gondolnak hogy előismeret nélkül vágtál bele, ez se biztos, dehát nah :D

2015. dec. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Legoman ***** válasza:

Angyalt nem fogsz tudni idézni!

Egy angyalt nem tudsz kényszeríteni, hogy jöjjön le hozzád. Egyébként angyalt elég csak szépen megkérni, nem kell hozzá semmilyen ceremónia, szertartás.

Démonnal kell lényegében vigyázni. De úgy mint egy angyalt, őt sem tudod kényszeríteni, ha erősebb nálad, és a démonok nagy része erősebb egy átlag embernél, de egy angyalnál nem. Szóval csak a gyengébbet tudod kényszeríteni. Ha egy nagyobb démon jön át a kapun, amit nyitsz, lehet nem is egy jön át, akkor veszélyben vagy, mert nem fogod tudni uralni a dolgokat, ha a kaput nyitva hagyod, és mire rájössz, hogy be kellett volna zárni, már késő lesz.

2015. dec. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

tudod mit hallok ebből a kérdésből?


Nagyon unatkozom, szeretnék felszállni egy izgalmas szpórollerre!

2015. dec. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!