Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mi a véleményetek erről? Egy...

Mi a véleményetek erről? Egy spiritiszta ígérte nekem hogy segit megoldani a problémámat. Egy hónapon belül ígért eredményt. Akkor majd fel fog keresni engem emailben, hogy véleményem szerint van e eredménye a munkájának?

Figyelt kérdés
Ha van eredménye de nem fizetek akkor az elvégzett mágia sikertelennek minősül és a belefektetett energiák kicsapodnak. Ha ugy ítélem meg hogy nincsen eredménye a munkájának akkor nem kell fizetnem semmit. Nos???? Mit gondoltok?? Tisztességes ajánlatnak tűnik, nem?
2016. jan. 24. 16:46
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Hát, fura. Mi alapján lesz meghatározva, hogy sikeres-e?

Nekem van olyan ismerősöm, aki spiritisztának hívja magát. Pénzkeresés az egész. Semmi konkrét képesség vagy tudás nincs mögötte. Ezért én nem hiszek az ilyenekben.

2016. jan. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Hát éppen ez az. Én fogom meghatározni hogy sikerült e.
2016. jan. 24. 17:06
 3/21 anonim ***** válasza:
Ilyesminek ne dölj be.
2016. jan. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség, mert akkor te bármire mondhatod, hogy nem sikerült, hogy ne kelljen fizetned. Valami átverés biztosan van benne. Ne menj bele. Hidd el, nem ez fogja megoldani a problémádat. Azért tenni kell valamit, valami konkrétat.
2016. jan. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
De ha sikerül és én azt mondom neki hogy nem sikerült csak azért hogy ne kelljen fizetnem akkor az eredmény szertefoszlik. Így szól a megállapodás.
2016. jan. 24. 18:04
 6/21 A kérdező kommentje:
Igazából nem tudom hogy kivel kötöttem ezt a " szerződést" de Számomra korrektnek tűnik csak Annyira biztosan ígérte a sikert hogy kicsit ijesztő. Mégis hiszek benne.
2016. jan. 24. 18:06
 7/21 anonim ***** válasza:
Ezt nem értem! Hogyan jönne rá, hogy te hazudtad azt, hogy nem sikerült, miközben sikerült? Ezek amúgy csak a pénzre játszanak, és nagyon jól rá tudják szedni az embert a baromságaikra! Szerintem egy fillért se adj neki!
2016. jan. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Szerintem ugy jön rá ha hazudok neki, hogy eleve neki lesz köszönhető az eredmény és ha azt mondom hogy nincsen semmi eredménye annak amit csinált, akkor megszünteti a belefektetett energiát. Aminek következtében eltűnik maga az eredmény is. Tehát végül is magammal b@..ok ki ha hazudok.
2016. jan. 24. 18:32
 9/21 anonim ***** válasza:

Azért van olyan eredmény, amit nem lehet visszacsinálni. Szóval ez hülyeség. Visszafordítani meg úgy tudja, hogyha direkt rosszat akar. De olyat meg nem is tehet, elvileg.

Én nem mennék bele. Mert valami tuti, hogy nem tiszta ebben.

2016. jan. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Már megallapodtam vele. Én nem találtam semmit sem ami úgymond " nem tiszta". Ezért voltam kíváncsi másoknak is a véleményére hogy hátha találtok benne valamit. Valami ciribukkot.
2016. jan. 24. 18:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!