Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Végez valaki mágikus beavatást?

Tomszi 21 kérdése:

Végez valaki mágikus beavatást?

Figyelt kérdés
Érdeklödnék,hogy valaki tud olyan személyt aki nem pénzért csinálja a mágussá avatást Fehérmágiához? Pénzé továbadni szerintem olyan mintha feketemágiába avatnának be. Ha tud valaki segitene. Elöre is köszönöm.
2016. márc. 19. 12:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ilyen több okból sem található Magyarországon. Az egyik oka, hogy avatással nem juthatsz olyan tudáshoz, amivel a mágusok rendelkeznek, csak sok éves tanulással. A másik ok, hogy szinte bizonyosan nincs olyan személy Magyarországon, aki valódi mágus. Olyan aki azt állítja, annál több. Azok az avatások, amik manapság divatosak, mint a reikiben, vagy hasonlókban, hogy elmész egy tanfolyamra, ott mesterségesen behangolnak, és onnantól azt a szintet tudod, nem hitelesek, sőt, általában károsak.
2016. márc. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Papi Gonzales ***** válasza:

#1

:DDDDDDDDDDDDDDDDDD

2016. márc. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

#1


Ingyenelok mesebeszede!

Mindenkitől pénzt kérnek a boltban a kenyeret.

Az már egy másik történet hogy a beavatás csak utat nyit a képességek felé

Az utat mindenkinek magának kell bejarni

És bizony sok a kokler aki azt hiszi hogy a beavatás már magával hozza a képességet és a tudatosságot és más teendő nincs is.


És ha valaki csak a képesség miatt csinálja az inkább ne tegye!

2016. márc. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ettől függetlenül a mágusokat nem így avatják. Ők teljesített "szintek" után fértek hozzá a magasabb rendű tudáshoz. Abban sem vagyok biztos, hogy van valódi jogutódja a mágus rendnek. Két-három évezred elég nagy idő, amit át kellene hidalni.
2016. márc. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
a fehérmágusokat nem avatják, ők önállóan szabadítják fel önmagukban az isteni erőt.
2016. márc. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Egyébként van beavatás, de az akkor van, amikor már a tanítvány birtokában van a szükséges tudásnak, és kiállta a próbákat. Ha nem hallt meg, megpecsételik tudását a beavatással. Ez csak olyan mint a szerzetesi fogadalom, vagy a házasság. Én sem hiszem, hogy a jelenlegi világunkban van ilyen, de próbálj meg emlékezni rá, mást nem tehetsz nagyon.
2016. márc. 20. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Szinte az összes beavatással alattad vágják a fát..

Az igazi beavatás a tudás megszerzése.

Más nem tud beavatni csak te magadat.

Mellesleg szerintem magyarországon több mágus található mint pl amerikában ami sokszor akkora :)

Csak ezek nem hirdetik magukat és a baráti kör sem feltétlen tudja ahogy a család sem...

2016. márc. 20. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A kérdésedre az egyik válasz , hogy Ön beavatásba kezdesz . Voltak a közelmúltban olyan mesterek akik leírták a hozzá végzendő gyakorlatokat , de a hiteles valódi tudású mestereket nem Könnyű megtalálni .

Én kettőt tudok : Franz Bardon ( Az igazi beavatás Útja)

Sry Chinmoy( Kundalini az anya erő )

Én az utóbbit gyakorlom ami a jóga beavató rendszerének 1 útja .

Mindez kemény munka és sok évbe telik v. egész életen át tartó gyakorlást jelent.

2016. márc. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Van az előzővel egy kis probléma: Sri Chinmoy halott


Alapitottak a tanítási egy szektát ami egy oltári nagy kamu

A mester már nincs velünk és nem avatkozhat be a fizikai világba

2016. márc. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
7-esnek igaza van sztem.
2016. márc. 21. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!