Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Spirituális erők tana képzésrő...

Spirituális erők tana képzésről vélemény?

Figyelt kérdés
Ezt speciel a Szebb Életért központnál néztem ki, de már láttam másutt is. Ahogy nézem "Az igazi beavatás útja" könyv anyagát veszik át. Nekem egyedül igazán nincs kedvem végigmenni a könyv anyagán, így érdemes lenne elmennem a tanfolyamra? Könyv általi, és egyedül úton járok tapasztalatát is szívesen várom.

#5 elem tana #igazi beavatás útja
2016. ápr. 14. 11:23
 1/6 anonim válasza:
49%

Ha elmebeteg vagy hajrá!


Bár ha annyi pénzed van inkább hasznos,jó dolgokra költsd.

Támogass beteg gyereket,állatmenhelyet,vegyél egy új TV-t,utazz,... vagy csak simán dobd el a pénzt az utcán.

2016. ápr. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Olvasd el a könyvet először,és ha még

mindig lelkesedsz akkor vágj bele a

tanulásba.Ez nemcsak erre vonatkozik,

hanem minden másra is,ha igazán tudni akarsz.Ha komolyan gondolod.

Rátalálsz arra akitől tényleg tanulni

lehet,és nem egy lehúzós senkire aki

egy-két hétvége alatt"sámánt"csinál

bárkiből.

2016. ápr. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
17%
spirituális erők na meny ki holandiába ot legálisak a spirituális erők:'D
2016. ápr. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Rettentően sok kihívást rejt magában a mágikus út és nagyon veszélyes. Ha egyedül nem megy, ez kevés lesz mankónak. De ha egyedül megy akkor dobhat rajtad a jó vezetés. Én azt ajánlom még egy kicsit várj ezzel, alapozd meg a fejlődésedet általános önfejlesztéssel (pszichológia, sikerkönyvek, agykontroll, stb.)
2016. ápr. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Rendben
2016. ápr. 23. 16:53
 6/6 anonim válasza:

Én járok erre a tanfolyamra. Önfejlesztésre is nagyon jó, ez az alap.


A könyvre épül, de ott vannak, akiknek gyakorlati tapasztalataik vannak, lehet tőlük kérdezni, segítenek. És plusz dolgok is vannak benne.


Olvastam a könyvet is, de bevallom, egy idő után már elveszítettem a fonalat, nem tudtam értelmezni sem, nemhogy csinálni. Itt mindent be lehet gyakorolni lépésről lépésre. Rengeteget kell gyakorolni, legalább napi 2 órát.


Egymásra épülnek a fokozatok, aki nem gyakorol, az lemorzsolódik, mert nem tudja a következőket csinálni.

Ez a tanfolyam nagyon elszántaknak való.

2018. jún. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!