Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Fehér tollakat szoktatok-e...

Fehér tollakat szoktatok-e eltenni ha véletlen találtok valahol? Tényleg az őrangyalunk hagyja hátra ezeket nekünk?

Figyelt kérdés
2016. aug. 21. 22:05
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
Én eltettem, de a feketét is meg a pirosat is. Jó lesz ha irkálok levelet.
2016. aug. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, elvégre fehér tollal rendelkező madarak nem léteznek, tehát kizárásos alapon képzelt őrangyalok hagyták hátra. Ők így kopaszodnak.
2016. aug. 22. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Babona. Azért adhatók el ezek az elméletek, mert az emberek vágynak az intimitásra, törődésre és a mai világban ezt nehezen kapják meg.


Vannak hiteles mesterek akik arról tanítanak, hogy kapsz túlvilágról segítséget, de azt nem veszed észre.

2016. aug. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Károly farkasok ***** válasza:

Eltelt egy pár év mióta ezt a kérdés valaki feltette... Kizárt hogy olvassa válaszom, én mégis megteszem.

Egészen biztos! Reál beállítottságú ember vagyok... Olyan aki hobbiból megtanul bit szinten programozni, a tudományokat olyan szinten "műveli", ismeri amit az egyetemen nem tanítanak mert annyira elvont vagy új! De nobeldijjat adnak érte....

Létezik lélek! Szellem... A szellemvilag Nagyon is valóságos... És pont úgy mint ahogy a quantum fizika első tétele mondja: minden részecskének megvan az ellentétes töltésű párja. Ez azt jelenti hogy tényleg minden embernek van párja! Csak nem biztos hogy mindketten itt élnek egyszerre... Olyanok is vannak akik ismernek szuletesed előttről... És olyanok is akik csak egyszerűen ismernek és szeretnek.... Mert jó ember vagy! Ezek a lelkek, szellemek különböző képpen tudnak megnyílvanulni, segíteni, vagy terelni utadon. A fehér toll azt jelenti hogy angyal vagy! Maradj is az.

2021. jan. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!