Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Tenyleg lehet olyat hogy...

Lumia 532 kérdése:

Tenyleg lehet olyat hogy elhagyom a testem anelkul hogy meghalnek? Nehez megtanulni?

Figyelt kérdés

2016. szept. 3. 11:25
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
15%
Szerinted lehet? :D
2016. szept. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 A kérdező kommentje:
a neten azt olvastam lehet olyan jo lenne mar el is kepzeltem a dolgot
2016. szept. 3. 11:49
 3/55 anonim ***** válasza:
34%
Igen, elvégre a neten mindenki az igazat írja és nincsenek baromságok :) Sajnálom, de ilyen nem létezik!
2016. szept. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
55%

TrainTehn nagyon okosnak érzi magát, pedig ha tudná, hogy alacsonyabbrendűségét tartja előnynek, egyből lelohadna a mosoly az arcáról. Ez a dolog kb. olyan, mintha egy australopithecus kigúnyolná a pekingi ősembert, mert az tüzet használ.

Szóval igen, létezik "testkilépés".

2016. szept. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
61%
Szia, kedves 4-es válaszoló! :) Rendben, akkor megkérhetlek esetleg hogy szépen, saját szavaiddal elmagyaráznád nekem hogy s mint történik ez az egész testkilépés? Én is szívesen használnám ha ezek szerint lehetséges (sőt szerintem mindenki). Előre is köszönöm! :)
2016. szept. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
46%

Tényleg nem lehet, de lehet róla képzelegni, itt az ezotérián mindenféle képzelgésnek rengeteg "szakértője" és "gyakorlója" van, de ha rákérdezünk a részletekre vagy bizonyítékot várunk akkor jobbik esetben csak sértődött duzzogás a válasz, rosszabbik esetben egy légvárból felépített ostobaság, amivel az illető kényszeresen védi a hülyeségét.


Már előre várom TrainTehn kérdésére érkező sértődött és semmitmondó bizonygatást, amivel nem megyünk semmire, de az illető majd tévesen úgy érzi hogy megvédte az "igazát". :D Illetve a sértődés rész már megvolt az ősemberes hasonlattal, a bizonyítás megint elmaradt, mint minden eseteben. :DDDD

2016. szept. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
16%

Keleti kultúrákban abban hisznek, hogy a fizikai világunkkal párhuzamosan létezik egy energiából álló világ is. A fizikai testeddel is együttműködik egy energia test. A két világ és a benne levő két tested is párhuzamosan, erős összefüggésben működnek. Ahogy vannak fizikai érzékszerveid, úgy vannak energia érzékszerveid is, csak ezek szunnyadó (látens) állapotban vannak, de mindenki számára lehetséges ezeket kifejleszteni. Persze a "már mindent tudok a világról, mindenkinél okosabb vagyok" hozzáállás elég nagy akadály. :)


A fentieket baromira sarkítva, egyszerűsítve írtam le, de jó kiinduló alap lehet kedves szkeptikus válaszadóknak. :)


A kérdésre válaszolva, igen, lehet, de veszélyes. Akár halállal is végződhet. Érdemes védelemről is tanulni, illetve jól felkészülni, sok forrásból tanulni.

2016. szept. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
57%
Hát igen, a keletiek az energia érzékszervek mellett energiamumusokat is kitaláltak amik persze megölnek téged. Erre azért van szükség hogy ne próbálkozz vele, csak hidd el hogy létezik. Ugyanis tiszta égés lenne ha kiderülne hogy nincs is testelhagyás. De ha ez nem tántorít el akkor jön a tanulj sok forrásból és ha rákérdezel meg fogják neked mondani hogy évekig kell tanulni illetve próbálkozni, hátha ettől elriadsz. Ha nem, és tényleg próbálod akkor vagy beleunsz és akkor megmondják hogy nem voltál kitartó, vagy azon kényszeres képzelgők közé fogsz tartozni akik szerint nem csak hogy létezik ilyesmi, de ők már sikerrel alkalmazták is! Persze e kategóriában e véleményemmel nem vagyok túl népszerű, mivel sokan magukra ismernek. :)))
2016. szept. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
60%

Látom az agyoniskolázott társaság ismét toppon van!

Amit keresel az az asztrál utazás vagy asztrál kivetítés. Keress rá neten. Töménytelen infó van erről, olyan is amit orvosok és pszichológusok végeztek, de persze amiről az ember nem tud, az nem létezik! ;)

2016. szept. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
Szerintem az álom ilyen helyzet, bizonyos praktikákkal az álmot elő lehet idézni (pl. rossz álom: teli hassal elaludni), de nagyon rákoncentrálva egy témára, nagy esély hogy az álom is azzal lesz kapcsolatos, de nem biztos hogy abban az összefüggésben, mint éber állapotban.
2016. szept. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!