Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Az amulettek hogyan védenek...

Az amulettek hogyan védenek meg bennünket?

Figyelt kérdés
Mennyire hatásosak és hogyan hatnak?

2016. okt. 16. 00:46
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Sehogy. Ha nagyon hiszel bennük, akkor lehet, hogy a pozitív gondolkodástól jobban fogod magad érezni, vagy keresed a bajos szituációkat. Persze le fogtok pontozni... :/
2016. okt. 16. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 gnoomage ***** válasza:
81%
Sehogy.
2016. okt. 16. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az attól függ, hogy mi az amulett. Tűztől a porral-oltó jó választás, a rablástól, egy 45'-s magnum.

a leeső féltéglától, egy sisak. de egy öklömnyi-gyémánt amulett a szegénységtől is megóv, ha idejében eladod.

2016. okt. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
"A varázslásban az akár gyenge, akár erős orvosságok alkalmazása mellett rendszerint ráolvasást és okkult erőkhöz intézett könyörgéseket vetettek be különféle talizmánok, amulettek és ehhez hasonlók kíséretében, melyek állítólag azt a célt szolgálták, hogy eltereljék a démonok figyelmét arról, aki a varázslás alanya, illetve a páciensről, és távol tartsák őket a démonok befolyásától, valójában azonban az volt e módszerek rendeltetése, hogy a misztikus erők és a varázsló hatalma nagy hatással legyen az illetőre”"
2016. okt. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

nekem van egy babonáktól óvó amulettem.

Nem tudom hogy működik, de működik. Amióta meg van azóta nem vagyok babonás.

2016. okt. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Emeli a tudatszinted.


Pl. Ha este a sötétben, egyedül megnézed az ördöűzőt, majd lekapcsolod a villanyt; a tudatszinted a béka feneke alá süllyed, és rémeket fogsz látni/érezni, aminek semmi valós alapja nincs, csak a film letaszított egy beszűkült tudatállapotba.

2016. okt. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az amulettekről röviden:


Neked, magadnak kellene elkészíteni a megfelelő paraméterek szerint, ahhoz, hogy rendesen működjön. Ez nem kis munka.

...ha készen veszel egyet, az leginkább csak a hit (=elhívés ereje) által működik.


Még egy:

először meg kell ismerned magad, ahhoz, hogy tudd, (valójában) mire van szükséges. ... Mindennek kulcsa a megértés és az önismeret ... de lehet még az ösztönös született tudás is...

2016. okt. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
először meg kell ismerned magad, ahhoz, hogy tudd, (valójában) mire van szükséged. ...
2016. okt. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!