Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ismeri valaki Yaman mágust?...

Ismeri valaki Yaman mágust? Csinált valakinek már szerelmi kötést? Vélemények?

Figyelt kérdés

2016. nov. 10. 22:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Rettentő kamu szagú. Egy névtelen, arctalan embernek átutalod a pénzedet, aki ÁLLÍTÓLAG csinál érte valamit. Ne dőljünk már be ilyeneknek.

2016. nov. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%

"Az általam elvégzett kötés sikeressége közel száz százalékos. Ez az a szerelmi kötés, ami biztosan visszahozza kedvesed az életedbe.Ha kínoz a hiánya, ha megöl a gondolat hogy épp mást ölel át, akkor keress meg! Nincs vesztenivalód!


Amennyiben biztosra szeretnél menni, keress meg bátran maximális diszkréció mellett.


Mennyibe kerül?


A szerelmi kötés teljes ára 13.000 Ft. egyszeri költség." /az oldalról/


ALAPSZABÁLY, HA MÁGUST KERESEL, és ezt mindenki egy életre vésse a fejébe: ha valaki szerelmi mágiára 100%-os sikert ígér, az CSALÓ. A legjobb esetben is 80% körüli a siker lehetősége. Általában kevesebb.

Nem veszthetsz semmit? Ja, csak 13k-t dobsz ki az ablakon. :D Vicc.

2016. nov. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
57%

Én egy másik alapszabállyal jönnék elő.


NE KERESS MÁGUST az életed problémáinak helyrehozására.


Persze ha a lelki nyomor nem elég, a csóróságra is vágysz, akkor nyugodtan.

2016. nov. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%

Ez a te véleményed. Én ismerek olyat, aki megbízható, és nem fog rólad minden bőrt lerángatni, hogy neki egy kicsit több legyen.

Másrészt köszi a leszavazást, aki hisz a mágiában, az keresni fog mágust, akármit mondasz, én csak felhívtam a figyelmét, kik az egyértelmű kóklerek, és adtam egy támpontot, kiket NE keressen - ha úgyis fog. És akkor legalább nem ezt az internetes kamuoldalt támogatja a pénzével, ezek a legrosszabbak, az emberek elkeseredettségén élősködő, névtelen arctalan szemétládák.

Meglehet a véleményed, de azt írd le szépen, ne a piros gombot nyomogasd, mint hülyegyerek a csengőt, mert attól senki nem lesz előrébb.

2016. nov. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
30%

Akar a tököm értékelgetni. Az nem fordult meg az agyadban, hogy más is f@**ságnak tartja, amit mondasz?


Sok ember van, aki nagyon elkeseredett, de attól még nem "mágusokhoz" kell fordulni, hogy rendbe tegye az életünket. MI egyedül felelünk az életünkért és a sorsunkért, nem fogja ezt senki csiribú-csiribá stílussal megváltoztatni, ha mi nem teszünk semmit, csak a szebb jövőt várjuk.


A fogalmazásomról annyit, hogy még ez is finom volt. Vagy volt benne személyeskedés? Trágárkodás? Bármi efféle?

2016. nov. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A a konkrét tapasztalatokra vagyok kíváncsi, semmi más "kritikára". Köszi :)
2016. nov. 11. 18:53
 7/11 anonim ***** válasza:
35%

"Sok ember van, aki nagyon elkeseredett, de attól még nem "mágusokhoz" kell fordulni, hogy rendbe tegye az életünket. MI egyedül felelünk az életünkért és a sorsunkért, nem fogja ezt senki csiribú-csiribá stílussal megváltoztatni, ha mi nem teszünk semmit, csak a szebb jövőt várjuk."


A jó mágus, boszorkány nem is egyedül, a te közreműködésed nélkül fogja megoldani, vagy megpróbálni megoldani a problémádat. Minimum egyszeri személyes találkozás, de még jobb az, akinél aktívan ki is veszed a részed a szertartásból. Ugyanis rólad van szó. Abban igazad van, hogy senki se fogja csiribú-csiribá megoldani a problémáidat távolról. Szerintem akár ez is része annak, hogy MI alakítjuk a sorsunkat. Hogy ha nincs más esély, a mágiához nyúlunk. Ha neked nem opció, ne tedd.


"A fogalmazásomról annyit, hogy még ez is finom volt. Vagy volt benne személyeskedés? Trágárkodás? Bármi efféle?"


Semmi ilyesmire nem utaltam, vagy legalábbis nem akartam utalni, semmi gond nem volt a fogalmazásoddal.


Kérdező: te meg menthetetlen vagy. Szerintem utald el a 13k-t ennek a Yemennek vagy Yamannak vagy tökömtudja kinek, még ma! Annál hamarabb lesz meg a 100%-os sikered!

2016. nov. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
58%

Itt csak 12 ezer Ft a kötés díja: [link]


Konkrét tapasztalatokat nem fogsz kapni, mert ez bizony átverés, elégedj meg az oldalakon található kamu sztorikkal. Inkább menj el egy pszichológushoz, aki ennyi pénzért 50 percen keresztül csak veled foglalkozik és segít a párkapcsolati témákban - sokkal többet ér.

Kedves kérdező, mi, a válaszolók csak segíteni szeretnénk neked (lehet, ha leírnád a problémád a Felnőtt párkapcsolatok kategóriába, sokkal több segítséget kapnál, mint amit ki szeretnél fizetni).

2016. nov. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
71%

Itt meg csak 10k + postaköltség. :)


[link]


És nézd, mi mindent kap postán, simán megéri:


"Megrendelés után küldöm a szerelmi kötés csomagot, a hozzá való tudást és a szellemvilágon keresztül az energiát."

2016. nov. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
41%
Én kötök szerelmi kötést meg bármit.. Meg találkoznunk sem kell csak ugalj bátran 10k a számlára :-D még a neved sem kell, ne félj 102,7% hogy sikeres lesz :-) :-D
2016. nov. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!