Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Debrecenben hol lehet venni...

Debrecenben hol lehet venni fekete gyertyát? Ami anyagában belül is fekete, szóval nem ilyen kívülről festett? Van olyan bolt ahol ilyen cuccokat leget venni?

Figyelt kérdés
Gondolok pl. fekete gyertya szertartáshoz, oltárdíszek, varázs cuccok, akár ásványok, boszorkányos jelképek, szertartási kellélek.

2016. nov. 30. 14:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ezo boltokban próbálkozz, én egyben voltam, a Piac utcán majdnem szemben a volt Centrummal egy udvarba kell bemenni. Ott ingát vettem két éve kb.
2016. nov. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Te magad esetleg nem tudsz önteni? Azért írom, mert problémásnak tűnik a beszerzés ... nyugaton sem túl kedvező árú az ilyesmi.


Tudjuk, hogy a legjobb mágikus eszközök azok, amelyeket - megfelelő tudással, a szükséges szempontokat figyelembevéve - az ember maga készít el.

...

Egyébként én is debreceni vagyok. :-)


Milyen ismereteid vannak a mágikus tudomány terén?

2016. dec. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Találtam Debrecenben boltot ahol 250 ft a fekete gyertya :D A Skála áruház melletti utca, nem a Délibáb étteremnél hanem a másik oldali! Passzolom az melyik utca, de szerintem a Bajcsy-Zsilinszky lesz az, egy Feng Shui bolt :) Olcsó és nagyon korrekt az eladó :)
2016. dec. 3. 15:21
 4/9 anonim ***** válasza:
mi a bolt neve?
2016. dec. 5. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Ezoverzum


facen is fent vannak: [link]

2016. dec. 5. 08:47
 6/9 anonim ***** válasza:
jobb ha magad készíted egyébként...
2016. dec. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló! Nekem is eszembe jutott, csak az a helyzet, hogy pigment port nem tudom hol lehet beszerezni a neten kívül. Mert ha a házhoz szállítást is nézed, minimum 2000 vagy 2500 Ft , de ebben a boltban darabja volt 250 Ft. Jó, nekem a pénz is fontos volt, mert ugye sajnos az kevés van.
2016. dec. 14. 22:06
 8/9 anonim ***** válasza:
én befestettem :)
2016. dec. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 misshutcherson válasza:
szijjasztok! nem lenne kedvetek beszelgetni? megosztani a. boszis tippjeiteket?
2016. dec. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!