Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogy szedjem le magamról ezt...

Hogy szedjem le magamról ezt az átkot?

Figyelt kérdés
Tegnap megátkozott az egyik szomszéd, mert visszadobtam a macskájukat a kertben és véletlenül a kutya mellett landolt, aki elkapta. A szüleimmel összekaptak és azóta valahogy rossz hangulat van köztünk. Érthetetlen módon, mintha én lennék a hibás a szomszéd valamiért nem kedvel. Nem tudom velük megértetni, hogy nem én vagyok rossz, hanem a körülmények. Mióta megátkoztak azóta balszerencsés és a macskák is rossz szemmel néznek rám.

#macska #értetlenség #Átok #én áldozat vagyok
2016. dec. 28. 19:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, ezt csak képzettek tudják az EZO TV-ben megcsinálni
2016. dec. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Tényleg? És akkor ismét szerencsés leszek?
2016. dec. 28. 19:47
 3/16 anonim válasza:
már megint egy unatkozó gyerek..
2016. dec. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Amarok Tonrar ***** válasza:
Ismételgesd, hogy "klaatu barada nikto".
2016. dec. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

#3 Én 65 éves vagyok. Nem vagyok már gyerek.

#4 Az nem egy horror filmben volt?

Nagyon haragszanak rám és még tetejébe nyakamon is itt van ez az átok. Hívom az EZO-TV-t foglaltat jelez. Tegnap óta valahogy semmi sem jön össze.

2016. dec. 28. 20:39
 6/16 Amarok Tonrar ***** válasza:
Nem, ezt még az atlantiszi arkangyalok hagyták a főpapok leszármazottaira. Mondogasd nyugodtan, és minden átok hatástalan lesz ellened.
2016. dec. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Dehát én láttam már egy filmben. De nem vagyok ellene, ha ez segít. A szemmelverést is blokkolja? Tudod a lányuké volt a cica és azóta mégjobban utál szemmelver engem, pedig egy 65 éves idős ember. A nagyapja lehetnék, de sosem nézet rám úgy hiába egy suliban jártunk.
2016. dec. 28. 20:52
 8/16 A kérdező kommentje:
Basszus elromlott az írógépem.
2016. dec. 28. 20:53
 9/16 Amarok Tonrar ***** válasza:
Az a film igaz történet alapján készült, rejtett atlantiszi utalásokkal. Szemmel verés ellen is jó, kivéve, ha valaki kitépi a saját szemét, és azzal próbál püfölni. De az viszonylag ritka és annyira nem is fáj.
2016. dec. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Értem és köszönöm. De mikor kezdjem ezt mondani amikor rosszul néznek rám vagy az ablak alatt este?
2016. dec. 28. 20:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!