Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Volt már olyan hogy akár...

Volt már olyan hogy akár véletlenül akár direkt de bejött amit rosszat "kívántál" valakinek?

Figyelt kérdés
2017. febr. 6. 20:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Volt. Az elsőnél még nem láttam az összefüggést, a második után azonban meglehetősen kétségbe estem. Azóta nem kívánok ilyesmit, még akkor sem ha csupán a véletlen csúf tréfája volt.
2017. febr. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt,halálát kívántam 2 embernek,mindketten egy héten belül meghaltak.én sem kivánok már ilyesmit,bár lehet véletlen is..
2017. febr. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
30%

Most belegondóltam mi lenne magyarországon ha mindenkinek valóra válna a' rosz kivánsága ... vagy mi lenne a' magyarokkal ha a' románok kivánságai válnának valóra ...


Azt viszont télleg nem bánnám ,ha Berki elsúlyedne az egyik jaktjával és megfulladna !

2017. febr. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindíg bejön amit kívánok, csatolt szándèktól függetlenül.
2017. febr. 7. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, panellban laktunk, ahol nagyon sűrűn vannak a házak egymás mellett, és volt egy 50 év körüli bácsi aki mindig kukkolt, én meg mondtam ,hogy dögölne meg, és azt követő héten meghalt. Aztán kiderült hogy szívbeteg volt, akármikor meghalhatott. Anyám a feleségének volt az ismerőse, és ő mondta hogy amikor megműtötték az orvosok, mondták nekik hogy 10 éven belül valószínűleg meg fog hallani.
2017. febr. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!