Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mi az a fehér mágia, és ha...

Mi az a fehér mágia, és ha kitanulom, mire tudom majd használni?

Figyelt kérdés
2017. márc. 2. 17:58
 1/7 anonim ***** válasza:
44%
Exkluzív belépőt kaphatsz a diliházba. :D
2017. márc. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
0%
Semmire,mert ilyen nem létezik.Legfeljebb le tudod majd húzni pénzzel az olyan hülyéket,mint amilyen te is vagy.:D
2017. márc. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A fehér mágiát sok mindenre tudod használni de mivel a természet egyensúlyra törekszik így sajnos a fekete mágiát is meg kell tanulnod ahhoz hogy bármilyen mágiát végezhess.Én nem ajánlom neked.Én is bele estem ebbe a hibába és most már bánom.Foglalkozz a valódi életeddel.:(
2017. márc. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
41%

A mágiát helyettesítsük baltával.

Fehér mágia: fát hasogatsz a baltáddal,

fekete mágia: ugyanazzal fejbevágod ismerősöd.

Érzed/érted az analógiát?

HA van mágia, AKKOR NINCS fehér vagy fekete mágia!

Attól függ, mire használod!

A fehér is lehet fekete, ha jószándékkal, segíteni akarásodból korlátozol valakit, esetleg szabad akaratába akadályozod!

2017. márc. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sorrendben írom, hogy ne tèvedj el. Van ami fèlelemmel van vèdve.

1. Tudatalattid csodálatos hatalma.

2. Hermetikus filozófia.

3. Csakrák

4. Sátáni meditációk

5. Sátáni boszorkányság.

6. Az atlantiszi Thot smaragdtáblái


Ezeket pdfben megtalálod ès letöltheted.

Az elmèd arra használod amire csak akarod, de amíg nem nyitod meg, nem rendelkezel valódi erővel.

2017. márc. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 r.sentinel ***** válasza:
A fekete magia - olyan tevekenyseg mely altal embert vagy embereket befolyasolsz az o/ok beleeggyezesuk nelkul, az o tudatuk nelkul rahatast gyakaorolsz, inditasz el egy negativ beavatott magus altal.Tudni kell hogy minden ilyen hatasnak vannak ellenhatasai is arra vonatkozoan aki elinditotta, igy a kerelmezore vissza fog hatni minden negativ hatas amit kivaltott masok ellen. A feher magia - olyan tevekenyseg melyet gyogyitasra hasznalnak es iranymutatokent mukodik, elvegre minden fizikai test kepes onmagat meggyogyitani ha megfelelo iranyt mutatnak, elvegre az orvos is iranyt mutat es tanacsot ad, vegul a beteget a gyogyszerbe vetett hite az ami gyogyulast valt ki.
2017. márc. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Segíteni tudsz másokon, gyógyításra használható, átoktörésre, ördögűzésre, megtisztításra, szentelésre stb
2017. aug. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!