Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Vannak e az országban sátánist...

Vannak e az országban sátánista vagy okkultista csoportok, akikkel lehet konzultálni?

Figyelt kérdés

Persze nem netes csoportra gondolok, hanem fizikai összejövetelekre. És persze ne 14 éves gyerekekből álljon.

Van-e esetleg weboldaluk?



2017. márc. 18. 19:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Van több is. Pl a szeretet fénye szolgálat azt hiszem.

Itt ahol lakom rengeteg van.

Én én is idén készülök nyitni egyet annyi külömbséggel hogy én nem hiszek az okkult dolgokban azon oknál fogva hogy tapasztalataim vannak. Amúgy évekig voltam lao-vei sátánista szektában elég egy titkos dolog volt.

Most Sámán sulit nyitok. Az embereken akarok segíteni hogy megmutatom hogy segíthetnek magukon ha betegek.

2017. márc. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Annak ellenére, hogy tudom, hogy az ördög az egyetlen teremtő, aki megteremtette az életet és vezet minden folyamatot a földön, Én nem csatlakoznék egyetlen elfuserált gyülekezethez sem!
2017. márc. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A szegedi Туман transylvania. Loquitur Cum Alqo Sathanas.
2017. márc. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mièrt hiszi mindenki, hogy csoportosulnak akik művelik?
2017. márc. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Az 1. válaszolónak: még csak le sem tudod írni LaVey nevét de szektás voltál? Amúgy LaVey meg a sátán egyháza egy vicc.

A 3. válaszolónak: A TYMAH egy zenekar a Loquitur Cum Alqo Sathanas pedig az egyik lemezük, de valóban szegediek és sátánisták.

A kérdezőnek: vannak sátánista és okkult csoportok itthon is, viszont ezeket nem az interneten keresgélve fogod megtalálni.

2017. ápr. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!