Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Atok/rontas levetelt kitol...

Atok/rontas levetelt kitol lehet kerni Bp kornyeken?

Figyelt kérdés

Minden elromlik korulottem, szo szerint... az elmult 1-2 hetben annyi szerencsetlen dolog tortent, hogy ugy erzem elatkozott valaki. (Munka, csalad, targyak korulottem, kapcsolatok)


Ha lehet ne horror aron... egyaltalan mennyiert szoktak ilyet csinalni?


2017. júl. 15. 09:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Most, ahogy elküldtem az üzenetet, és érzékeltem a rezgéshullámaidat, úgy látom, az egészségeddel sincs minden rendben mostanában, igaz?
2017. júl. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
De várj, ha a szám már önmagában ledob róla minden rontást, akkor te minek kellesz? Átutalja egy ismerősének, aki aztán visszaadja készpénzben
2017. júl. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Igen, már vártam ezt a felvetést, de ez csak az én bankszámlaszámommal párosítva működik. Egy Igazi Sámán pap áldotta meg a bankszámlaszámomat, és az így létrejött Kozmikus Erő, a 7017-es számmal párosítva működik.

De ha nem értesz hozzá ne járasd le magad.

2017. júl. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Micsoda mázli, hogy a 7017-es számmal párosodtál, ha mondjuk a 17-et kaptad volna, az elég rosszat tenne az üzletnek
2017. júl. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Lila az aurád, süt belőle a rosszindulat. Nem a pénzért csinálom. Aki ért hozzá, és meg tudja csinálni, nem a pénzért csinálja. A pénz itt csak egy átviteli eszköz. Olyan, mint az áramhoz a vezeték. De haszonélvezetből ezt nem lehet, hiszen akkor megbüntetnének az Univerzum Erői.
2017. júl. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
És akkor miért nem adod vissza a pénzt, miután már elűzted a rontásokat?
2017. júl. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Az élet százszorosan visszaadja majd, mert áldást is küldök mellé. De ha valakinek ennyit nem ér meg, akkor szenvedjen csak a démonokkal egyedül.
2017. júl. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Fu de vicces voltal, meg egy kicsit hozzateszel es nevetek.
2017. júl. 15. 12:24
 9/17 anonim ***** válasza:
Nekem az is jó, ha nevetsz. A cél, hogy elfelejtsd ezt az ostobaságot, hogy pénzt adnál valami csalónak. Átok, rontás? Rossz dolgok mindig történnek, van hogy több, van hogy kevesebb. Bármi történt, elég baj az önmagában, ne tetézd még ilyen butaságokkal. Szedd össze magad, és oldd meg a problémáidat, ne a körülményeket hibáztasd, hanem alkalmazkodj és kerekedj felül.
2017. júl. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Mar ne is haragudj, de az elmult napokban balszerencse erte a balszerencset. A mai nap betette a kaput teljesen es ez olyan amit nem en iranyitok. Ha erdekel privatban leirom, de gondolom te csak trollkodni jarsz ide
2017. júl. 15. 13:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!