Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ha elhiszed, hogy létezik...

Ha elhiszed, hogy létezik varázslat, természetfeletti, miért hiszel benne?

Figyelt kérdés

2017. szept. 14. 19:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
24%
Tapasztalatból. A saját varázslataim működnek
2017. szept. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%
Varázslatban kénytelen vagyok hinni, hiszen rengeteg elvarázsolt ember tesz fel kérdést itt, a GyK-n.
2017. szept. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
84%
Nem hiszem el.
2017. szept. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Varázslatnak meg természetfelettinek minden korban azt szokták nevezni, amit nem értettek. Én hiszek benne, hogy vannak még olyan dolgok, melyeket a tudomány nem tud megmagyarázni. Hiszen évről évre fejlődik, és még mindig sok a nyitott kérdés. Simán lehet, hogy egy csomó jelenséget, melyet ma még paranormálisnak tartunk, egyszer majd sikerül laboratóriumi körülmények közt is megismételni, és akkor rögtön nem lesz természetfeletti.
2017. szept. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
63%
Miért ne?
2017. szept. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
37%

Ez nem hit.

Ez tapasztalás.

Csak nem bírjuk megmagyarázni.


Évekig nem értette anyósom, hogy a feleségem hogyan tudja látszólag teljesen random módon való hazaérkezésemet megérezni, és hogyan képes frissen gőzölgő kávéval fogadni engem, amikor hol 16 órakor hol 17:37-kor érkezek haza. És többször is rákérdezett, hogy mondtam-e, hogy mikor érkezem. Mivel nem mondtam, tagadó választ adott.

Aztán csak jöttek a megerősítő megfigyelései, és kifakadt.

- Ha nem mondja meg, hogy mikor jön haza, honnan tudod, hogy mikor kell a kávét megfőzni?

- Ja?!? Hát azt nem kell mondani! Először előkerül Folti, vagy Cirmi. Ők egészen messziről megérzik a közeledtét. És letanyáznak a kapubeálló mellé. De ez nem mérvadó. Nade amikor Szélespofájú Fejenagy, az öreg kandúr is előkerül, akkor már csak 5 perc van hátra. Ekkor odateszem a kávét. Mire lefő, addigra megjön, a macskák üdvözlik, ő meg enni ad nekik és utána kávézhatunk...

2017. szept. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Kígyó2005 válasza:
25%
Én is sokszor tapasztaltam furát. De a legfurcsább az volt mikor elkezdtem tanulni a fekete mágiát és ha akarok tudok szelet csinálni.természetfeletti: ingával sok szellemmel beszélek.
2017. szept. 15. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
34%
Mert szellemi fogyatékos vagyok.
2017. szept. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
1# mivan? Te most, azt hiszed hogy tudsz varázsolni?
2017. szept. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Na de kèrem szèpen. Ez egy alapból èrtelmetlen kèrdès. Ha valaki elhiszi akkor lehet, hogy tapasztalta. Igazából kettő ember lètezik. Aki szerint minden varázslat ès aki szerint semmi sem az. Ami azt illeti èn is tudok szelet csinálni ha akarok. XD meg sok egyebet amit a szívcsakra tudatosításával elèrhet egy gyakorló. Aki hisz az hisz aki nem az nem. Ezèrt lehet harcolni az igazság nevèben, mert teljesen felesleges energia pazarlás az egèsz.
2017. szept. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!