Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Spirituális Sátánisták! Hol...

Spirituális Sátánisták! Hol tudok fekete gyertyát venni?

Figyelt kérdés

Én egy 13 éves srác vagyok és tervezem hogy kb 1 hónap múlva beavatom magam és azt szeretném kérdezni honnan szerezek fekete gyertyát(tudom jó kékkel meg vörössel is de feketével akarom :D ) meg azt hogy a gyertyának belül is is feketének kell lennie vagy elég csak kívül. Talpnyaló szánalmas keresztények kíméljenek.

Köszi <3



2017. nov. 12. 18:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
19%
Nem nuszaly belulrol feketenek lennie. De meg van par lepes. Fogja gy kecsket amit a 9.napjanak 9 orajaban. 9perceben megkell hagndo majd felaldoznod a satannak utana a seggebe fujni a szaddal levegot hogy aztan megkapd az erot.
2017. nov. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Nemcsak talpnyaló, szánalmas, de még hülye is. *sóhaj* Én eddig csak egyszer tudtam fekete gyertyát venni, halloween előtt, amúgy alig kapni. Viszont kapható fekete viasztömb, amiből lehet gyertyát önteni.
2017. nov. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Árnyfarkas Reménykedtem hogy te adsz normális választ mert láttalak több kérdésnél is. :) Igen sajnos ritka neten láttam lehet rendelek vagy még megnézem itt a városomba van egy "spirituális" bolt (azért raktam idéző jelbe mert pontosan nem tudom) Ha nincs akkor veszek viaszt. Köszi a választ meg az ötletet. Az 1.-nek meg üzenném hogy menj az ágyba és olvasd a meséskönyvedet.
2017. nov. 12. 19:32
 4/19 anonim ***** válasza:
9%
Egek ura. Boszorkány srácként én nem tisztelem a sátánista világot ennyi.
2017. nov. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
3.as mesés könyvet mi? Xd Te is olvastál párat csak elhitted xd
2017. nov. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
7%
Hát hát. Elárulod, hogy akarod beavatni te magadat ès mibe?
2017. nov. 13. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
44%
Maga sem tudja,raadasul 13 evesen akkora arca van, hogy nem fer ki az ajton. Nevetseges.
2017. nov. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
36%
Csinálsz egy jókis önhipnózist ès bekattansz te srác. Hülyesèg.
2017. nov. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Ez nem használ valami előnyösen egy másik ember èrzelmi világának ès jellemènek előző. Emberibb módon is lehet válaszolni. Nem rosszból írtam de ha "ki ha nem èn" identitásod van akkor max jelentelek ne fakadj ki feleslegesen.
2017. nov. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Kérdező.


Küldtem privit.

2017. nov. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!