Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Elátkoztam valakit. Es visszaj...

Elátkoztam valakit. Es visszajött rám. Halálos? Mit tegyek, hogy ne legyen átkom?

Figyelt kérdés
Volt egy olyan gyerek aki nagyon sokszor bántott. Vert és nem hagyott békén. Úgy gondoltam megátkozom őt. Ugy átkoztam meg,hogy van ez a halálistás dolog. Bele írtam a nevét a füzetbe. De en biztos voltam,hogy nem működik. Nem tudom,hogy ezt most stressztől van,mert én nem hiszek az átokban. Előző nap éjjel nagyon fájt a bal karom. Meg most fáj az orrlyukam mint ha nyomna. És fájna a szívem. En most nagyon félek. Halálos lehet? Mert én eléggé Hipcohonter vagyok. Megbántam,hogy átkoztam. Meg csak azt írtam egy ki tépet lapra,hogy pld 13:35-kor jőjjön valahová és ne vegyen észre. Én csak egy átok parancsot adtam. Meg bele írtam a nevét. Ezt csak beképzelem? Mert most nagyon félek. Előre is köszönöm a választ. Animések akik ismerik a Death Note-ot azt most tudja miért csináltam :D

2018. jan. 3. 21:06
 1/9 A kérdező kommentje:
Most így pánikrohamaim vannak.
2018. jan. 3. 21:07
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Csak a bűntudat. Nyugodtan átkozz el mindenkit, nem száll vissza.
2018. jan. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ó istenem...Most nem kerülsz sehová ha meghalsz.Hát ezt elbaltáztad.
2018. jan. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A Death Note egy nagyon király anime,de sajnos nem létezik. Bár be kell vallani elég kreatív volt a készítő. :D Semmi bajod nem lesz belőle,csak a bűntudatod játszik veled.
2018. jan. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Átkozni egyáltalán nem így kell, szóval csak a lelkiismereted okozza. Vagy lehet valami egyéb fizikai bajod van, ha sokáig fennáll, menj el orvoshoz, de az "átkodhoz" semmi köze.
2018. jan. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az semmi Kérdező, mert nekem meg az egyik csuklóm dagadt be és még dudor is jött rá, szóval naaggyoon elrontottad, azonnal csináld vissza!4!!
2018. jan. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Üdv!

Rajtad nem ül átok,csak "bemeséled " úgymond.

Na mind1 Ha már a Death Note-ról van szó ha be is írod valakinek a nevét nem átkozódól,hanem megölöd(nem akarok okoskodni,nem a műfajom)vagyis,ez annyit tesz hogyha használod a listát a beleírt személy meghal.Nem tudom hogy láttad e az animét végig de ha kérdésed van nyugodtan írj priv-ba,szóval nem kell aggódni valszeg lehet azért fáj a karod mert úgy feküdtél,úgy mozdítottad meg stb...,amiket meg felsoroltál hogy milyen bajok értek,pont ezek voltak nekem is a bajaim de elmultak biztos neked is majd.

Remélem segíttem valamenyitt.

2018. jan. 4. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Elég gyenge trollkodási kísérlet.
2018. jan. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne a Halállistát használd erre, hanem az Átoklistát, az külön átkozódásra van kifejlesztve.
2018. jan. 5. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!