Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Lehet hogy most hat a szerelmi...

Lehet hogy most hat a szerelmi kötés?

Figyelt kérdés
Évekkel ezelőtt csináltattam egy szerelmi kötést, de természetesen nem történt semmi. Viszont mostanában feltűnően kedves és közeledő az illető. Lehet hogy most hat a kötés?

2018. máj. 18. 19:56
 1/9 anonim ***** válasza:
42%
Aha.. vagy rájött, hogy a komplett idiótákat könnyebb megdugni.
2018. máj. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
39%
Ja... végre rájött, hogy a buta nők könnyen befolyásolhatóak és arányosak is tudnak lenni. Mintha egy kisállatot nevelne az ember.
2018. máj. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2018. máj. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szerelmi bánatomban butaságot csináltam az biztos. Viszont most tényleg olyan " tünetei" vannak mintha hatni kezdene a kötés. Legalábbis pont ezt vártam volna akkor amikor csináltam. De nem történt semmi. Lehetséges az egyáltalán hogy most kezdjen el hatni?
2018. máj. 18. 20:51
 5/9 anonim ***** válasza:
44%
Nem, nem lehetséges, mivel egy ostobáknak készült átverés csupán.
2018. máj. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
30%
BUUUTA! Már válaszolunk.
2018. máj. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
30%
A válaszoltunkról a "T" lemaradt... Lehet, hogy én sem vagyok okosabb? :O
2018. máj. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ki csinálta?
2018. máj. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Fakkensajsze ***** válasza:

nem tartom valószínűnek egyátalán,ha kötést csinálsz az hat nem pedig évek/hónapok mulva,tisztán a puszta akaratod és koncentrált energiád a kulcs,a keresztény marhákra és laikus szkeptikusok válaszait meg hagy ne mondjam felejsd el.Ha egy wiccás dolgot csináltál hathat de nem valami erősen..az igaz spirutualitást boszorkányságot és önmegerősítés tudását SÁTÁN tól kaptuk ismétlem a TUDÁST..visszatérve a kérdésre teljesen kizártnak tartom viszont,hogy milyen szinten van a lelked azaz az energiáid az teljesen szubiektív,lehet mikor csináltad nem akartad eléggé és azután sok kisebb energiát mozgattál meg de azt nem tudhatom lehet csak véletlen.

Egy közép haladó Spirituális Sátánista

2018. máj. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!