Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogy tegyek bűbájt a nyaklánco...

Hogy tegyek bűbájt a nyakláncomra?

Figyelt kérdés

Úgy értem hogy mindentől védjen meg! És segítsen nekem.

Pl: legyek gyorsabb,mozgékonyabb..stb.) melyik az a bűbáj? Kell hozzá gyertya is? (AZ ÍRJON AKI TÉNYLEG A KÉRDÉSEMRE VÁLASZOL) :)



2018. jún. 16. 15:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Kár hogy bezárt az OPNI.
2018. jún. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 2*Sü ***** válasza:

> Úgy értem hogy mindentől védjen meg!


Mindentől, vagy mindentől IS? :-)


A mágikus világkép az ember mintafelismerési képességén alapul. A mágia ma ismert formája ennek a tökéletes félreértése. A mágia hatásos. Egy talizmán hatásos. Hatásos, mert megerősíti az ember akaraterejét, hitét, reményét, így aztán ahelyett, hogy feladná a reményt, ahelyett erőfeszítéseket tesz, tesz azért, hogy a sorsát jobb irányba fordítsa. A valódi hatást nem a mágia, hanem az ember csinálja, teljesen profán, hétköznapi módon, amiben semmiféle mágikus dolog nincs.


Nem, nyilván nincs olyan mágia, ami bármitől is megvédne, vagy bármihez is hozzásegítene. Ha lenne, és bizonyíthatóan működne, akkor az mára nyilván köztudomású lenne, és boldog-boldogtalan használná.


Mozgékonyabb, gyorsabb attól leszel, hogy lemész minden este futni, vagy elkezdesz sportolni valamit.


Ebből következően, nem, nem kell hozzá gyertya, hacsak nem érintesz az esti futásodnál olyan helyszínt, ahol sötét van.

2018. jún. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Tőlem vehetsz bűbájt, 150 ezer forint+áfa/darab, a pénzt előre kell utalnod a bankszámlámra, ezután emailben küldöm a varázsige szövegét.
2018. jún. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 VPeter90 ***** válasza:
Kérdés, milyen anyagból készült és milyen elemmel szeretnéd bűvölni. Valamint hogy mi a saját elemed (ha tűz vagy, nem szerencsés vízzel bűvölni a nyakláncod). Milyen szintű bűvölésre lenne szükséged ? Írtad a gyorsaságot de konkrétan gyorsabb futó szeretnél lenni vagy gyorsabb reakcióidőt akarsz. Nem bűbáj van erre a célra hanem erősítő elem. (nem nem ceruza mielőtt valaki megkérdi és nem is gombelem) :)
2018. jún. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igen, nagyon gyorsan akarok futni! Nagyon jól látni!

A nyakláncom vas. Egy szürke/fekete kard ami benne van a tokjában és van rajta egy gyűrű. Azt nem igazán értem hogy víz vagy tűz. De egyb. A víz elemet jobban kedvelem.

2018. jún. 19. 18:52
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha a víz elemet kedveled(mellesleg én is)

merítsd bele egy tóba és ismételj egy mantrát. Hogy milyet azt csak privátban írom meg

2018. júl. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A vas az Mars. Aktivitás. Az jó a gyors futáshoz.
2018. nov. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!