Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hol lehet athamét venni?

Hol lehet athamét venni?

Figyelt kérdés
Budapesten van ilyen bolt, vagy érdemesebb csinálni valahogy saját kezűleg?

2018. júl. 2. 13:36
 1/4 VPeter90 ***** válasza:

Mivel nem kaptál választ, megírom hogy foggalmam sincs, de bármire is kell neked. Hidd el. ANélkül is meg lehet oldani. Ha számbaveszem a lehetőségeket atéren hogy mire is használták annó a régiek és még mire lehetne használni. Szinte mindent meg tudsz oldani anélkül ha van 1 kis tapasztalatod az energiamozgatás terén.

Ha csak szimplán a saját energiáidat akarod belevezetni. Nem különb 1 bármilyen szokványos tárgynál, vagy ha ne adja az Öreg. Lélekmozgatásba kezdenél vele. Az balul is elsülhet ám, mivel a pengéje csak a markolatig "vonzza" magához a lelkeket. Jobb esetbe megszállják az eszközöd és átkozottá válik. Rosszabb esetbe a saját testedbe továbbítja a lelkeket. Persze a rosszabbik esetet a törvény is bünteti ugye, szval jobban jársz ha inkább kóbor vagy helyez kötött lelkeket fogsz inkább be, ha már mindenáron ezzel szeretnél foglalkozni, vagy kimész 1 ártéri erdőbe ahol sok állat (és néh ember is) fulladt meg az áradás következtében. Ott is tudsz lekeket szerezni. Van erre még pár alternatíva de azok már nagyobb hozzáértést igényelnek, így azt nem tárgyalnám itt meg.

Saját kezüleg ne akarj csinálni (hacsak nem vagy profi a kohászat és a "bűvölés" terén. Bár a mai eliparosodott világban maradjunk csak a kohászatnál.


Huuh még jó hog ránéztem hogy ezt az eszközt fehér mágiával kapcsolták össze. Basszus hogy mennyi sületlenség terjed a neten. Nem csoda hogy nem találok rajta barátnőt xD


Személyeskedést félretéve remélem segítettem. De mint ahogy előttem oly sokan mondták már különböző kérdések alatt. A mágia nem fehér vagy fekete, nem gonosz vagy jó. Mindez csak nézőpont kérdése és a használójától is függ. Vegyük a legalapabb esetet ami a neten kering. Szerelmi kötés. A legtöbben azt fehérmágiához soroljátok, de vajon az is így gondolja akinek a szerelmét elvited vele ? Vagy mondjuk meggyógyítasz 1 szívbeteg embert aki évek mulva tömegmészárlást rendez.


Használj csak bármi más tárgyat helyette. Kivéve ha sötét oltár felállításához kell. Akkor mindenképp szerezz 1et, vagy válasz a helyébe más alternatívát. Bármilyen tárgy megteszi amiben lélek vagy erő van elzárva.

Na de mostmár tényleg befejezem. Még a végén itt megköveznek vagy letartóztatnak emberölés gyanújával, ennyi szöveg után. Pedig én rendes úton szerzem be azokat a lelkeket amiket 1-1 bűvölés vagy bármi más olyan szituáció közbe használok el, ami ezt igényli.

2018. júl. 3. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 nemdogma ***** válasza:
Csinálhatsz magadnak. Sőt az még jobb is. Csak beavatod, megszenteled, stb. Ha magadnak készíted abban már eleve benne van a te teremtő erőd, érzelmed stb...
2018. júl. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mi a franc, nem akarok lelkeket gyűjteni, azt se tudom hogyan kell, vagy azt minek tenném :D Egyszerű szertartásokhoz kell.
2018. júl. 16. 17:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak rá kell keresni: [link]
2018. júl. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!