Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ki itt a legjártasabb a mágiában?

Ki itt a legjártasabb a mágiában?

Figyelt kérdés

Mert tőle szeretnék tanulni ha lehet, de csak ha tényleges (saját) tudással rendelkezik.

Sátánisták meg angyalmágusok kíméljenek!



2018. júl. 4. 00:35
 1/5 VPeter90 ***** válasza:
54%

A kérdésedre a válasz 1 paradoxon, csak hogy tudj róla.

Aki azt mondja magáról hogy ő tudja itt a legtöbbet, az valójában vagy nem tud semmit, vagy rosszul méri fel azt hogy mi mennyit tudunk.

Mondok neked 1 egyszerű példát. Aki éveken át nézi az óceán felszinét, de soha nem megy bele. Azt hiszi ismeri azt. Elmondja ht magáról hogy ismeri, meiközben duszta sincs arról hogy alatta van 1 csomó olyan rész amit nem látott. AZ pedig aki látta a felszinét és az aljt is, nem fogja mondani hogy teljesen ismeri mivel tudja, hogy 1 akkora területet mint az óceán nem lehet alul és felül 1aránt tökéletesen ismerni 1 élet alatt sem. Ezen felül az alja, az idő múlásával folyamatosan vltozik. Korall zátonyok semmisülnek meg és "születnek" máshol. Így ha valaki még ismerné is. Az is csak 1 ideiglenes állapot lenne ahoz képest, mint amilyen volt, vagy amilyen lessz.

Ezért hát, én csak annyit merek neked mondani, hogy bizonyos dolgok a cosmos-ban nem állnak tőlem teljesen távol és utazásaim alatt is láttam/tanultam pár dolgot.

Remélem segítettem.

2018. júl. 4. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Én egy igazi mágus vagyok! Nagy tapasztalattal, bár még van mit tanulnom. Ha bármilyen kérdésed van szívesen elmondom rá a választ.

Üdv.: ExpertMágus

2018. júl. 4. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%

Mivel nem ismert a többi mágus jártassága, ki meri kijelenteni, hogy ő a legjártasabb?

.

Mindenki tudása a 'saját tudása'.

Azt el nem veheti senki, nem használhatja senki.

Ha ismered, (ha nem, akkor is) van is ilyen mondás, amivel az embert a tudás megszerzésére sarkllják.

.

Ha képes, alkalmas és érdemes vagy a mágia tudásának megszerzésére, majd a MESTERED FOG MEGTALÁLNI!

2018. júl. 4. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
18%
Tavaly végeztem a Roxfortban, kérdezz nyugodtan (képzést viszont csak alkalmanként 5000 sarlóért vállalok).
2018. júl. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 szenes43 ***** válasza:

# 2-es kíváncsi vagyok hogy hozol létre egy "lényt" és hogy küldöd el egy adott feladat elvégzéséhez?

Honnan tudod hogy elvégezte és visszajött a helyére?

Miben tartod? Hol a helye? Meddig "él"?

Válaszold meg hagy tanuljunk már mi is valamit. Köszi előre is.

2018. júl. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!