Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Nyilas Misi tisztánlátó...

Nyilas Misi tisztánlátó milyen technikát használhat? Hogy lehet ezt elsajátítani?

Figyelt kérdés

Egyik barátom mondta, hogy Nyilas Misi tisztánlátó meggyógyította egyik ismerősét és látta, hogy milyen rejtett betegségek vannak, meg valami amit félrediagnosztizáltak az orvosok, ami később derült ki mert Misi elmondta valójába mi a baja.


Utánanéztem. Így jósól Misi https://www.youtube.com/watch?v=iplN6bzZY5Y ez milyen technika, hogy bambul - lehet az auráját nézi a 4.dimenzióba? - és visszaszámol 5,4,3,2,1...


Félelmetesen sokat mond az emberekről, hogy szőkére akarja festeni a haját meg mindenféle. Érdemes meghallgatni. Hogyan csinálhatja? Milyen keleti technikát használ az Úr?


Ebbe a videóba mondja a házigazda mágusnő, hogy ennyire jó beteglátó/tisztánlátót még nem látott https://www.youtube.com/watch?v=nlCCj3g4dqg elég sokat elmond az emberekről. Van tapasztalatod?


2018. aug. 16. 15:58
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
na igen, ijyen egy "jós" nem a kiszámíthatatlan szerteágazó szar kis jövőről hadovál, hanem arról alit lát, s az a jelen, most neked ez... ezen gondolkoztok stb
2018. szept. 3. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
2018. nov. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

át lehet nézni a 3 és 4 D közti zónába.

Ez van. Minden látó ezt csinálja, csak más tartományba néz.

2019. okt. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Sziasztok, tudjátok az elérhetőségét?
2021. nov. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Köszi, már nem kell, megtaláltam. Beszéltem vele telefonon. Az volt az érdekes, hogy az első videót megnéztem (ami a kérdésben szerepel) és abban szimpatikus volt - legalábbis a hangja - de a telefonbeszélgetésünk alapján nem volt szimpatikus.
2021. nov. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:

Én is voltam (többször is) Nyilas Misinél. A semmiből érkeztem hozzá, semmit nem tudhatott rólam és a környezetemről. (A barátnőmet kísértem el, aztán gondoltam egyet és én is leültem elé. Játéknak vettem az egészet az első alkalommal.)

Semmiféle hókuszpókuszban nem hiszek, nálam szitokszó az, hogy ezoterikus. De Misi egyszerűen tényleg tisztán lát. Előfordultak nála apróbb pontatlanságok, de alapvetően teljesen belelát mindenki fejébe, testébe, a jelenbe, a jövőbe, és az egész nem félelmetes, inkább megnyugtató.

Konkrétumokat mond, nem a levegőbe beszél, sosem fogalmaz kétértelműen. Nagyjából a 99%-a igaz vagy beigazolódik annak, amit mond. (És ez itt nem a reklám helye, hanem a valóságé, amit Misinél megtapasztaltam.)

Gyakorlatilag onnan indultunk első alkalommal, hogy kérdéseket sem kellett feltennem, mert azt is megmondta, hogy mire lennék kíváncsi.

Sajnos a technikáját nem tudom, ha tudnám, talán használnám is.

2022. máj. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:

Még annyi, hogy - gondolom negatív tapasztalatok miatt - először elég bizalmatlan telefonban. Ha megérkezel, és látja, hogy csak egy sima kuncsaft vagy, nincs rossz szándékod, akkor feloldódik, és tök jófej, laza lesz.

Ő nem egy hétköznapi ember, nem várhatunk tőle megszokott reakciókat.

2022. máj. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:

En ketszer jartam nala es nagyon pozitiv tapasztalataim vannak vele kapcsolatban. Sok remhirt olvastam, hogy mennyire nyers. Velem viszont nagyon kedves volt, korrekt. Nagyon feltem az elso talalkozastol, de egy megnyugtato kozeg fogadott, a szemelye pedig nekem nagyon szimpatikus. Azt gondolom, hogy aki szkeptikus, az mindig fog talalni valami magyarazatot, amivel alatamasztja a sajat igazat. Es jonnek a tipikus “persze ezt innen meg onnan tudta”.

Nekem nagyon talalo dolgokat mondott, amiket nem hiszem, hogy csak ugy lehet tudni. Olyat is hallottam, ami nem feltetlenul tetszett, megis igazak… Egy reszuk a jovo titka. Meglatjuk.

Lehet ebben hinni, es nem hinni, megis a lenyegen nem valtoztat, ami az, hogy en nagyon halas vagyok neki, mert nagyon sokat segitett.

2022. júl. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

Sziasztok!

18-as vagyok.

Regota tervezem, hogy visszajelzek, hatha valakinek hasznos lesz.

Vegul nekem nem igazolodtak be a dolgok amiket mondott.

Azt nem tudom, hogy tudta-e ezt es csak erot akart adni vagy tenyleg nem latott semmit vagy eppen mas sorsat latta es felrement az uzenet. Barhogy is legyen, alakultak a dolgok ahogy alakultak.

Lat vagy nem lat, ezt csak Misi tudja igazabol. Ami az en esetemben tagadhatatlan, hogy azokra a dolgokra tapintott es hozott felszinre, amikkel eppen dolgom volt. Tukrot mutatott, felhivta a figyelmem a magam elott is elnyomott dolgokra, es mar ezert megerte.

Persze a karogok mondhatjak, hogy ok mindennel tisztaban vannak, ehhez nem kell lato. Nos, jo nekik. Bar en szkeptikus vagyok, mert az emberi elme sok dologban tagadasban el. Ezert vagyunk emberek.

Mindezektol fuggetlenul en jo szivvel gondolok Misire, mert bizonyos szempontbol megis segitsegemre volt es talan ez a legfontosabb.

Az en tanulsagom pedig az, hogy nem is feltetlenul kell a jovobe nezegetni, a jelenben kell a leheto legtobbet tenni es a dolgok ugyis alakulnak a maguk utjan.

Kivanok mindenkinek a legjobbakat!

2023. aug. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!